Pl
En Pl
EUR
Wybierz kategorię
Wybierz kategorię
Internetowy sklep wędkarski z 58329 dostępnych produktów!
Wybierz kategorię

Flambeau Wielofunkcyjna skrzynka wędkarska RF-7020ZR Cena już od 60.00 € Pokaż produkty

Wielofunkcyjna skrzynka wędkarska Flambeau. W komplecie 3 pudełka wysuwane od frontu. Wymiary: 44/24/32 cm. Zerust to nowoczesna i absolutnie najlepsza dostępna forma zabezpieczenia naszego sprzętu przed korozją. Geneza powstania Zerust jest związana z pracami nad zabezpieczeniem antykorozyjnym uzbrojenia w amerykańskiej armii. Działanie materiału Zerust polega na wydzielaniu przez polimery nieszkodliwej substancji tworzącej cieniutką warstwę ochronną na powierzchni metalu.
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
18.20 €     32.58 €
11.91 €     19.78 €
17.53 €     30.56 €
33.71 €     42.70 €

Wielofunkcyjna skrzynka wędkarska RF-7020ZR

Wielofunkcyjna skrzynka wędkarska Flambeau. W komplecie 3 pudełka wysuwane od frontu. Wymiary: 44/24/32 cm.

Zerust to nowoczesna i absolutnie najlepsza dostępna forma zabezpieczenia naszego sprzętu przed korozją. Geneza powstania Zerust jest związana z pracami nad zabezpieczeniem antykorozyjnym uzbrojenia w amerykańskiej armii. Działanie materiału Zerust polega na wydzielaniu przez polimery nieszkodliwej substancji tworzącej cieniutką warstwę ochronną na powierzchni metalu.
Flambeau
Flambeau
Flambeau Outdors to produkty amerykańskiej firmy Flambeau, skierowane dla myśliwych i wędkarzy. Nas interesują pudełka wędkarskie, skrzynki, torby, plecaki i pokrowce. Produkty nastawione są na wyprawy, gdzie panują różne, często ekstremalne warunki pogodowe. Woda, śnieg, błoto, mróz czy piekący skwar to normalne otoczenie dla materiałów stosowanych przy ich produkcji.
Należy zwrócić uwagę na pomysłowość projektantów skrzynek, pudełek wędkarskich.
Do tego dochodzi wyśmienite wykonanie oraz mistrzowskie wykończenie. Z czystym sumieniem możemy polecić te wyroby najbardziej wymagającym!

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.