Pl
En Pl
EUR
Wybierz kategorię

Jaxon Skrobaczki do ryb Cena już od 4.89 € Pokaż produkty

Dostępna dwa modele skrobaczek do ryb.
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
4.43 €     7.50 €
5.00 €     7.61 €
4.32 €     7.61 €
5.00 €     7.77 €
54.55 €     94.32 €
4.32 €     7.61 €
2.73 €     4.55 €
4.43 €     7.50 €

Skrobaczki do ryb

Dostępna dwa modele skrobaczek do ryb.
Jaxon
Jaxon
Działamy na polskim rynku wędkarskim od 1984 roku. Jesteśmy jedną z największych hurtowni wędkarskich w Europie Centralnej. Prezentujemy kompleksową ofertę sprzętu wędkarskiego obejmującą wędziska, kołowrotki, żyłki, plecionki, przynęty spinningowe, haczyki, spławiki, podbieraki i tysiące różnych akcesoriów wędkarskich. Nasza oferta handlowa jest skierowana do wędkarzy w myśl podstawowej zasady - bezkompromisowa jakość w konkurencyjnej cenie. Jesteśmy obecni praktycznie we wszystkich dobrych polskich sklepach wędkarskich.
Z roku na rok rośnie znaczenie wyrobów sygnowanych znakiem JAXON w wielu krajach europejskich. Wszystkie nasze produkty przed dopuszczeniem do sprzedaży przechodzą wielostopniową serię testów prowadzonych przez grono najlepszych ekspertów wędkarskich. Prowadzimy dobrze zaopatrzony serwis, udzielamy gwarancji na wszystkie wędki i kołowrotki JAXON.
Sprzęt wędkarski Jaxon cieszy się zasłużenie dobrą opinią wśród szerokiej rzeszy wędkarzy. Coraz chętniej po nasze towary sięgają wędkarze profesjonaliści startujący na krajowych i międzynarodowych zawodach wędkarskich.
E-Katalog
Ostatnie komentarze
Aby dodać opinię, musisz się zalogować.