Pl
En Pl
EUR

Campingaz

Campingaz

Oferta zawierająca termosy, kubki termiczne oraz piersiówki...
Cena od 7.31 €

Campingaz

Dzięki niewielkim wymiarom są bardzo wygodne w transporcie....
Cena od 2.49 €
Campingaz - ponad 60 lat doświadczenia.
Firma Campingaz powstała z naszego zamiłowania do obozów i życia na świeżym powietrzu, połączonego z potrzebą ciągłego tworzenia i udoskonalania. Nasze produkty są tworzone intuicyjnie, staramy się wybierać rozwiązania proste, jednak przemyślane w oparciu o nasze ponad sześćdziesięcioletnie doświadczenie. Cieszymy się zaufaniem wielu pokoleń turystów, zdobytym dzięki tworzeniu bezpiecznych i niezawodnych produktów.
Częto największe pomysły rodzą się z najprostszych rzeczy; w roku 1949, kiedy młody mężczyzna wybrał się na biwak ze swoją rodziną, nie przypuszczał nawet, że pomysł, na który wpadł tego dnia, miał zmienić myślenie wielu pokoleń ludzi o obozowaniu. Sfrustrowany dostępnymi alternatywami, postanowił stworzyć rewolucyjny cylinder z możliwością wielokrotnego napełniania - kompaktowy, wygodny i łatwy w użyciu.
Tak powstał Campingaz... i życie na łonie natury stało się prostsze. Od plaży po obozowisko, od przydomowego ogródka po góry, innowacyjne rozwiązania wprowadzone przez Campingaz zmieniły obraz przygód na świeżym powietrzu.