Pl
En Pl
EUR
Wybierz kategorię
Wybierz kategorię
Internetowy sklep wędkarski z 56325 dostępnych produktów!
Wybierz kategorię

Prorex Nowość 2020 Torba Prorex M Cena już od 43.41 € Pokaż produkty

Niedroga torba na akcesoria z programu DAIWA Prorex, solidnie wykonana, pojemna i w bardzo dobrej relacji ceny do jakości. Gumowane dno chroni przed przedostawaniem się wilgoci od spodu. Antypoślizgowe podkładki zapobiegają ślizganiu się po wilgotnym podłożu -idealnie sprawdza się w łodzi. Duża główna komora zawiera 2 duże pudełka na przynęty, doskonałe do przechowywania imitacji z miękkiego plastiku, woblerów, główek jigowych itd. Duża przednia kieszeń i dwie boczne zapewniają sporą ilość miejsca na dokumenty i różne drobiazgi. Obszyty pas gwarantuje komfort podczas przenoszenia nawet mocno obciążonej torby. Materiał: nylon Podszycie: poliester
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
18.41 €     32.95 €
12.73 €     21.59 €
19.09 €     29.55 €
27.27 €     38.64 €

Torba Prorex M

Niedroga torba na akcesoria z programu DAIWA Prorex, solidnie wykonana, pojemna i w bardzo dobrej relacji ceny do jakości. Gumowane dno chroni przed przedostawaniem się wilgoci od spodu. Antypoślizgowe podkładki zapobiegają ślizganiu się po wilgotnym podłożu -idealnie sprawdza się w łodzi.
Duża główna komora zawiera 2 duże pudełka na przynęty, doskonałe do przechowywania imitacji z miękkiego plastiku, woblerów, główek jigowych itd.
Duża przednia kieszeń i dwie boczne zapewniają sporą ilość miejsca na dokumenty i różne drobiazgi.
Obszyty pas gwarantuje komfort podczas przenoszenia nawet mocno obciążonej torby.
Materiał: nylon
Podszycie: poliester
Prorex
Prorex
Chcesz złapać ogromnego-potwora? Jeśli tak, to PROREX jest twoim rozwiązaniem. Niezależnie od tego, czy celujesz w dużego szczupaka, sandacza czy okonia, teraz nagradzana seria kołowrotków, wędek i przynęt PROREX może dostarczyć Ci to, czego własnie szukasz.
PROREX jest dla wędkarzy, których misją są wielkie drapieżniki. Bądź proaktywny, aby szukać swojego potwora i celować w tę naturalnie "King Size". Słowo dla króla to REX: stąd nazwa PROREX powstaje poprzez połączenie tych znaczeń.
Wyobraź sobie, że szukasz tego potwora w dzikiej wodzie. Potwór gdy poluje ślepi swoimi błyszczącymi ciemnymi oczami. Jego oko ma bardzo ostre widzenie w środku, wskazując cel ataku. Spójrz i zobacz to w jego oku.

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.