Pl
En Pl
EUR
Wybierz kategorię
Wybierz kategorię
Internetowy sklep wędkarski z 56497 dostępnych produktów!
Wybierz kategorię

Rapala Torba nerka Urban Classic Sling Bag Cena już od 44.32 € Pokaż produkty

- Nowatorski pas na ramię dla wędkarzy przemieszczających się po łowisku - Dwie komory główne na pudełka typu 3600 (nieobecne w zestawie) - Pas przesuwany na przód dla łatwiejszego dostępu - Dwie komory otwierają się tworząc przestrzeń do pracy - Wewnętrzna kieszeń siatkowa - Wysuwana linka na narzędzia - Łatwo dostępna kieszonka na ramieniu - Łatwo dostępna kieszeń na szczypce - Pas regulowany - Pas wzmocniony 3D na ramię - Dodatkowa kieszeń na duże akcesoria.
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
52.27 €     75.00 €
18.41 €     32.95 €
40.91 €     60.23 €
19.09 €     29.55 €

Torba nerka Urban Classic Sling Bag

- Nowatorski pas na ramię dla wędkarzy przemieszczających się po łowisku
- Dwie komory główne na pudełka typu 3600 (nieobecne w zestawie)
- Pas przesuwany na przód dla łatwiejszego dostępu
- Dwie komory otwierają się tworząc przestrzeń do pracy
- Wewnętrzna kieszeń siatkowa
- Wysuwana linka na narzędzia
- Łatwo dostępna kieszonka na ramieniu
- Łatwo dostępna kieszeń na szczypce
- Pas regulowany
- Pas wzmocniony 3D na ramię
- Dodatkowa kieszeń na duże akcesoria.
Rapala
Rapala
Nigdy jeszcze stare powiedzenie „Liczy się to, co w środku” nie było tak trafne jak w przypadku woblerów Rapali. Dlatego, że w środku większości z nich jest balsa, magiczne drewno, które od ponad sześćdziesięciu lat w równym stopniu fascynuje i ryby i wędkarzy.
Żaden inny wobler na świecie nie jest wykonywany z taką precyzją i takim bezpośrednim zaangażowaniem człowieka, jak wytwarzana z balsy Rapala.
Woblery Rapala są zabezpieczane 12 ultra cienkimi warstwami lakieru, które wzmacniają drewno, nie wprowadzając przyrostu masy. Naprawdę, jest to kawał dobrej roboty. Każdy, pojedynczy egzemplarz woblerów z balsy, przymocowany do krótkiego zestawu z wędziskiem, jest ręcznie testowany i dostrajany w kanale wodnym, tak aby po wyjęciu z opakowania był od razu gotowy do łowienia. Już przy pierwszym rzucie lekko i bez hałasu siada na wodzie. A potem, przy każdym obrocie kołowrotka, mała drewniana rybka zaczyna ożywać, drgać, kolebać się pokonując swoją drogę do serca wędkarzy na całym świecie...

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.