Pl
En Pl
EUR
Wybierz kategorię
Wybierz kategorię
Internetowy sklep wędkarski z 57897 dostępnych produktów!
Wybierz kategorię

Meiho Versus Wodoszczelny organizer BM-185 Cena już od 34.77 € Pokaż produkty

Poręczna skrzynka, która może być stosowana jako idealnie dopasowany organizer do większych pudeł, ale także jako samodzielny pojemnik na różne akcesoria. Jest całkowicie zabezpieczona przed dostępem wody i ma bardzo kompaktowe rozmiary w stosunku do pakowności. Przegrody są wyjmowane, z wieloma możliwościami konfiguracji wnętrza. Pokrywa i zamknięcie wykonane z tworzywa ABS, główny kontener i rączka z tzw.wysokoudarowego kopolimeru. W komplecie 3 przegrody i zestaw 4 antypoślizgowych wkładek z gumy. Do skrzynek BM-9000 i BM-7000.
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
27.27 €     38.64 €
18.41 €     32.95 €
11.36 €     17.27 €
17.73 €     30.91 €

Wodoszczelny organizer BM-185

Poręczna skrzynka, która może być stosowana jako idealnie dopasowany organizer do większych pudeł, ale także jako samodzielny pojemnik na różne akcesoria. Jest całkowicie zabezpieczona przed dostępem wody i ma bardzo kompaktowe rozmiary w stosunku do pakowności. Przegrody są wyjmowane, z wieloma możliwościami konfiguracji wnętrza. Pokrywa i zamknięcie wykonane z tworzywa ABS, główny kontener i rączka z tzw.wysokoudarowego kopolimeru. W komplecie 3 przegrody i zestaw 4 antypoślizgowych wkładek z gumy.
Do skrzynek BM-9000 i BM-7000.
Meiho Versus
Meiho Versus
W Meiho Versus do produkcji pudełek i skrzynek wędkarskich wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości, wysokoudarowe tworzywa sztuczne o podwyższonej odporności na uszkodzenia i odkształcenia. Wszystkie trzpienie i zawiasy są wykonane z nierdzewnych metali, dzieki czemu nasze produkty moga byc wykorzystywane zarówno w wodzie słodkiej, jak i słonej. Wiele naszych pudełek było nagradzanych w prestizowych konkursach. Model VS-3080 zwyciezył w „Good Design Award” oraz został dwukrotnie nagrodzony przez magazyn „Lure” za wzorcowe połaczenie funkcjonalnosci z trwałoscia. Mamy jasno okreslony cel, który realizujemy od samego poczatku istnienia firmy. Zamierzamy w pełni zaspokajac potrzeby wedkarzy na całym swiecie dbajac o ład i organizacje sprzetu na łowisku. Zarówno na etapie projektowania, produkcji, jak i doboru materiałów nie uznajemy i nie bedziemy uznawac zadnych kompromisów”
To słowa właścicieli firmy MEIHO, do której należy marka VERSUS. Produkty tej firmy sa juz znane na wszystkich kontynentach i zdobyły serca milionów wędkarzy. Zdaniem wielu to najlepsze pudełka na świecie, słynące ze swojej praktyczności i długowieczności. Biorąc do ręki pudełko Versus od razu mamy ochotę powierzyć mu swoje najlepsze, tajne przynety. Po prostu czuć, że mamy do czynienia z produktem „Hi-End”. Wszystkie zamknięcia i mocowania przegródek działają „na dotyk”, a spasowanie poszczególnych elementów i wykończenie pudełek to prawdziwy majstersztyk. Wiele modeli posiada opatentowane rozwiazania, takie jak np. system zamykania pudełka jedną ręką „One-Hand” czy uszczelki wodoodporne „O-Ring”.

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.