Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię
Wybierz kategorię
Internetowy sklep wędkarski z 56787 dostępnych produktów!
Wybierz kategorię

Meiho Versus Wodoszczelny organizer BM-185 Cena już od 153.00 zł Pokaż produkty

Poręczna skrzynka, która może być stosowana jako idealnie dopasowany organizer do większych pudeł, ale także jako samodzielny pojemnik na różne akcesoria. Jest całkowicie zabezpieczona przed dostępem wody i ma bardzo kompaktowe rozmiary w stosunku do pakowności. Przegrody są wyjmowane, z wieloma możliwościami konfiguracji wnętrza. Pokrywa i zamknięcie wykonane z tworzywa ABS, główny kontener i rączka z tzw.wysokoudarowego kopolimeru. W komplecie 3 przegrody i zestaw 4 antypoślizgowych wkładek z gumy. Do skrzynek BM-9000 i BM-7000.
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
50.00 zł     130.00 zł
81.00 zł     145.00 zł
100.00 zł     170.00 zł
180.00 zł     265.00 zł

Wodoszczelny organizer BM-185

Poręczna skrzynka, która może być stosowana jako idealnie dopasowany organizer do większych pudeł, ale także jako samodzielny pojemnik na różne akcesoria. Jest całkowicie zabezpieczona przed dostępem wody i ma bardzo kompaktowe rozmiary w stosunku do pakowności. Przegrody są wyjmowane, z wieloma możliwościami konfiguracji wnętrza. Pokrywa i zamknięcie wykonane z tworzywa ABS, główny kontener i rączka z tzw.wysokoudarowego kopolimeru. W komplecie 3 przegrody i zestaw 4 antypoślizgowych wkładek z gumy.
Do skrzynek BM-9000 i BM-7000.
Meiho Versus
Meiho Versus
W Meiho Versus do produkcji pudełek i skrzynek wędkarskich wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości, wysokoudarowe tworzywa sztuczne o podwyższonej odporności na uszkodzenia i odkształcenia. Wszystkie trzpienie i zawiasy są wykonane z nierdzewnych metali, dzieki czemu nasze produkty moga byc wykorzystywane zarówno w wodzie słodkiej, jak i słonej. Wiele naszych pudełek było nagradzanych w prestizowych konkursach. Model VS-3080 zwyciezył w „Good Design Award” oraz został dwukrotnie nagrodzony przez magazyn „Lure” za wzorcowe połaczenie funkcjonalnosci z trwałoscia. Mamy jasno okreslony cel, który realizujemy od samego poczatku istnienia firmy. Zamierzamy w pełni zaspokajac potrzeby wedkarzy na całym swiecie dbajac o ład i organizacje sprzetu na łowisku. Zarówno na etapie projektowania, produkcji, jak i doboru materiałów nie uznajemy i nie bedziemy uznawac zadnych kompromisów”
To słowa właścicieli firmy MEIHO, do której należy marka VERSUS. Produkty tej firmy sa juz znane na wszystkich kontynentach i zdobyły serca milionów wędkarzy. Zdaniem wielu to najlepsze pudełka na świecie, słynące ze swojej praktyczności i długowieczności. Biorąc do ręki pudełko Versus od razu mamy ochotę powierzyć mu swoje najlepsze, tajne przynety. Po prostu czuć, że mamy do czynienia z produktem „Hi-End”. Wszystkie zamknięcia i mocowania przegródek działają „na dotyk”, a spasowanie poszczególnych elementów i wykończenie pudełek to prawdziwy majstersztyk. Wiele modeli posiada opatentowane rozwiazania, takie jak np. system zamykania pudełka jedną ręką „One-Hand” czy uszczelki wodoodporne „O-Ring”.

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.