Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

DAM MADCAT Nowość 2021 System zbrojenia martwej rybki Golf Ball Jig System Anti Snag Cena już od 40.00 zł Pokaż produkty

System zbrojenia martwej rybki z wymiennymi ciężarkami kulowymi z wgłębieniami znanymi z piłek golfowych (zmniejszającymi opór). Ogromną zaletą zestawów jest niezwykle łatwa wymiana ciężarków. Pozwala to szybko dobrać odpowiednie obciążenie dostosowane do wielkości przynęty, głębokości wody oraz prądu wody. Kolejną zaletą zestawów jest unikalny kąt prezentacji przynęty, co skutkuje większą ilością brań, oraz dodatkowo znacznie zmniejsza ryzyko zaczepienia się o podwodne przeszkody. Dostępne dwa zestawy ciężarów: jeden z 80 i 120 gr i drugi z 140 i 180 gr obciążeniem.
Opublikuj:

System zbrojenia martwej rybki Golf Ball Jig System Anti Snag

System zbrojenia martwej rybki z wymiennymi ciężarkami kulowymi z wgłębieniami znanymi z piłek golfowych (zmniejszającymi opór). Ogromną zaletą zestawów jest niezwykle łatwa wymiana ciężarków. Pozwala to szybko dobrać odpowiednie obciążenie dostosowane do wielkości przynęty, głębokości wody oraz prądu wody. Kolejną zaletą zestawów jest unikalny kąt prezentacji przynęty, co skutkuje większą ilością brań, oraz dodatkowo znacznie zmniejsza ryzyko zaczepienia się o podwodne przeszkody.
Dostępne dwa zestawy ciężarów:
jeden z 80 i 120 gr i drugi z 140 i 180 gr obciążeniem.
DAM MADCAT
DAM MADCAT
MADCAT jest marką premium wędkarstwa sumowego legendarnej niemieckiej firmy D.A.M. W ofercie marki MADCAT znajdują się specjalistyczne wędki sumowe, bardzo wytrzymałem plecionki, skuteczne przynęty oraz wiele wiele innego sprzętu wędkarskiego do połowu największych sumów.

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.