Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię
Wybierz filtry
Cena (zł)
-
Producent
Smak / aromat
Waga (kg)

Zanęty, Stick, Spod i Method Mixy

Star Baits

Star Baits Mieszanka do metody Feedz Method Mix
Nowość 2021!
Cena od 40.00 zł

DYNAMITE BAITS

DYNAMITE BAITS Zanęty Big Fish Sweet Tiger & Corn Zig Cloud
Nowość 2021!
Cena od 46.00 zł

DYNAMITE BAITS

DYNAMITE BAITS Zanęty Big Fish Sweet Tiger Specimen Feeder Groundbait
Nowość 2021!
Cena od 30.00 zł

Massive Baits

Cena od 21.60 zł

BaitZone

Cena od 37.00 zł

DYNAMITE BAITS

Cena od 31.00 zł

DYNAMITE BAITS

Cena od 26.20 zł

DYNAMITE BAITS

Cena od 31.00 zł

Massive Baits

Cena od 16.40 zł

DYNAMITE BAITS

Cena od 35.00 zł
Spontaniczna zasiadka czy krótki wypad na łowisko obfitujące w duże karpie, mają swoje uroki. W tym przypadku, odpowiednio dobrana zanęta potrafi stanowić o wędkarskim sukcesie bądź porażce. Ogromną popularnością cieszą się stick mixy, spod mixy oraz gotowe method mixy. Czym są i jak je stosować?
Stick mix to niezwykle aromatyczna i intensywnie pracująca zanęta stosowania do nęcenia punktowego przy użyciu materiałów PVA. Z powodzeniem można ją wzbogacić ziarnami, pokruszonymi pelletami bądź kulkami. Przy nęceniu z użyciem PVA należy unikać wody, mokrych ziaren oraz atraktorów płynnych na bazie wody.
Spod mix to nic innego jak mieszanka zanętowa przeznaczona do podania rakietą zanętową. W momencie uderzenia zanętnikiem o powierzchnie wody, tworzy atrakcyjną smugę zanętową. Dodatek ziaren czy kulek jest jak najbardziej wskazany. Świetne rozwiązanie na łowiska karpiowe o dużej presji wędkarskiej.
Method mix to kolejny wariant zanęty karpiowej, tym razem stosowanej do koszyków zanętowych. Posiada duże stężenie substancji wiążących, dzięki czemu mamy gwarancję, że nasz zestaw i zanęta będą prezentowały się właściwie, nawet przy dalekich rzutach.