Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię
Wybierz filtry
Cena (zł)
-
Producent
Smak / aromat
Waga (kg)

Zanęty, Stick, Spod i Method Mixy

Massive Baits

Massive Baits Stick Mix PVA Method Groundbait
Nowość 2020!
Cena od 21.60 zł

BaitZone

Cena od 37.00 zł

DYNAMITE BAITS

Cena od 28.50 zł

DYNAMITE BAITS

Cena od 25.00 zł

DYNAMITE BAITS

Cena od 28.60 zł

Massive Baits

Cena od 16.00 zł

DYNAMITE BAITS

Cena od 32.00 zł
Spontaniczna zasiadka czy krótki wypad na łowisko obfitujące w duże karpie, mają swoje uroki. W tym przypadku, odpowiednio dobrana zanęta potrafi stanowić o wędkarskim sukcesie bądź porażce. Ogromną popularnością cieszą się stick mixy, spod mixy oraz gotowe method mixy. Czym są i jak je stosować?
Stick mix to niezwykle aromatyczna i intensywnie pracująca zanęta stosowania do nęcenia punktowego przy użyciu materiałów PVA. Z powodzeniem można ją wzbogacić ziarnami, pokruszonymi pelletami bądź kulkami. Przy nęceniu z użyciem PVA należy unikać wody, mokrych ziaren oraz atraktorów płynnych na bazie wody.
Spod mix to nic innego jak mieszanka zanętowa przeznaczona do podania rakietą zanętową. W momencie uderzenia zanętnikiem o powierzchnie wody, tworzy atrakcyjną smugę zanętową. Dodatek ziaren czy kulek jest jak najbardziej wskazany. Świetne rozwiązanie na łowiska karpiowe o dużej presji wędkarskiej.
Method mix to kolejny wariant zanęty karpiowej, tym razem stosowanej do koszyków zanętowych. Posiada duże stężenie substancji wiążących, dzięki czemu mamy gwarancję, że nasz zestaw i zanęta będą prezentowały się właściwie, nawet przy dalekich rzutach.