Wybierz kategorię
Internetowy sklep wędkarski z 64493 produktów!
Wózki wędkarskie transportowe
Wybierz filtry
Cena (zł)
-
Producent
Promocje
Wymiary (cm)

Prologic Torby Element Storm Safe Barrow Bag do wózka karpiowego

Zoptymalizuj swój karpiowy ekwipunek dzięki naszej ofercie „...
Cena od 140.00 zł

Jaxon Wózki transportowe

Wymiary wózków podane w kolejności: szerokość x głębokość x...
Cena od 242.00 zł

Prologic Składany Wózek Cruzade Classic

• Klasyczny design • Łatwy transport ekwipunku • Nie jest...
Cena od 484.00 zł

Wózki transportowe wędkarskie to niezbędne wyposażenie każdego wędkarza mającego sporo sprzętu wędkarskiego. Tutaj na pewno właścicielami wózka wędkarskiego są karpiarze, ale i wędkarze łowiący wyczynowo na spławik czy feeder, a także inni wybierający się na długie zasiadki jak fani łowienia sumów, też będą bardzo zadowoleni z takiego produktu.

Przewożenie wędkarskiego sprzętu wędkarskiego na dalsze odległości, a w szczególności gdy w grę wchodzi przewiezienie namiotu, fotela, łóżka, toreb, wędzisk i wielu wielu innych potrzebnych akcesoriów to już może być duży problem logistyczny. Nie na każdym łowisku możemy podjechać pod stanowisko autem i swobodnie się wypakować. Tutaj z pomocą przychodzą wózki i taczki wędkarskie.

Wózek karpiowy jest praktycznie niezbędny i taką opinię ma wielu wędkarzy. Jednak nie zawsze wózek to najlepszy wybór, ponieważ mają one z reguły mniejszą pojemność. Dlatego też jeśli posiadamy bardzo dużo sprzętu możemy również brać pod uwagę taczki karpiowe, które mają dużą pojemność i pozwalają na przetransportowanie sprzętu w mniejszej ilości kursów z i do auta.

Z rzeczy na jakie należy zwrócić uwagę podczas zakupu to czy wózek transportowy wędkarski ma duże kółka oraz solidną ramę. Duże kółka pozwalają na wygodniejsze pokonywanie nierówności podłoża, a solidna rama to produkt na lata.

Z akcesoriów, które dodatkowo warto mieć przy wózku to zdecydowanie gumy ściągające, stabilizujące zapakowany sprzęt. Zabezpieczą one wszystko co dla nas cenne przed uszkodzeniem, ale także przed zgubieniem.