Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię
Wybierz filtry
Cena (zł)
-
Producent
Promocje
Kategoria
Podkategoria

Materiały muchowe

Wapsi

Wapsi Przędze Polypropylene Floating Yarn
Nowość 2021!
Cena od 9.60 zł

Hareline Dubbin

Cena od 21.00 zł

Hareline Dubbin

Cena od 29.00 zł

Veniard

Cena od 17.40 zł

Hemingway's

Cena od 12.50 zł

Hemingway's

Cena od 16.50 zł

Hareline Dubbin

Cena od 25.50 zł

Veniard

Cena od 15.10 zł

Wapsi

Cena od 14.00 zł

Veniard

Cena od 32.40 zł

Veniard

Cena od 9.20 zł

Veniard

Cena od 10.40 zł

Veniard

Cena od 12.00 zł

Hareline Dubbin

Cena od 4.90 zł

KN Krystian Niemy

Cena od 6.90 zł

Spirit River

Cena od 8.90 zł
Zimowy wieczór, za oknem mróz i gruba warstwa śniegu, a my delektujemy się ciepłem bijącym z kominka, relaksujemy się kręcąc muszki, popijając herbatę i słuchając trzasku palonego drewna.
W pudełku ląduje kolejna udana muszka – uśmiechamy się widząc piękne proporcje, starannie ułożone materiały, wręcz dumnie sterczące skrzydełka.
Owszem, są wśród nas tacy wykonawcy much, którzy kręcenie muszek traktują jako osobne hobby, a ich konstrukcje są dopieszczone i dopracowane pod każdym względem. Doskonalą swoje umiejętności, kręcą skomplikowane choć zupełnie bezużyteczne wzory – doskonalą warsztat.
Jeżeli nie czujemy bakcyla, to powinien przemówić aspekt stricte wędkarski. Pomimo ogromnego asortymentu, czasami ciężko znaleźć muszkę, która spełnia nasze wymagania. Taką pod konkretną rybę, w konkretnej miejscówce, o konkretnej porze. I tutaj z pomocą przychodzi ten szeroki dział, o którym napisano już niejedną książkę.
Znajdują się tutaj starannie dobrane materiały muchowe wiodących producentów z Europy i USA. Od materiałów pochodzenia naturalnego, po nowoczesne materiały syntetyczne do wykonywania dużych much, którymi łatwo rzucać.