Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

FOX Nowość 2022 Zestaw Edges Camo Submerge Kwik Change Leaders Kit

Cena już od 35.00 zł Pokaż produkty
- 3 x 75 cm odcinki zaplecionego, bezołowiowego lidera 40lb Submerge Camo - W zestawie krętlik Kwik Change Swivel w rozmiarze 7 oraz 3 nasadki Micro Anti-Tangle
Opublikuj:

Zestaw Edges Camo Submerge Kwik Change Leaders Kit

- 3 x 75 cm odcinki zaplecionego, bezołowiowego lidera 40lb Submerge Camo
- W zestawie krętlik Kwik Change Swivel w rozmiarze 7 oraz 3 nasadki Micro Anti-Tangle
FOX
FOX
Mimo olbrzymiej różnorodności oraz liczby produktów, wszystkie mają kilka wspólnych cech. Po pierwsze, co najważniejsze sprzęt karpiowy FOX, zostały one zaprojektowane przez karpiarzy dla karpiarzy. Zespół projektowy marki FOX bazując na latach doświadczeń wędkarskich, opracował produkty, które sprawią, że Wasze łowienie z pewnością zyska. Dla przykładu: my nie bierzemy jakiegoś starego kołowrotka morskiego i nie wmawiamy, że jest to kołowrotek karpiowy, jak robi większość naszych konkurentów. Nasze podejście jest inne. Siadamy i projektujemy kołowrotek specjalnie przeznaczony do łowienia karpi. Jesteśmy bowiem przekonani, że karpiarze zasługują na to, aby produkty były zaprojektowane dokładnie dla nich i nie były jakimiś odgrzewanymi kotletami.
Drugą wspólną cechą jest to, że każdy produkt karpiowy FOX wykonany został z najwyższej jakości materiałów, które spełniają określone standardy. Wszystko po to, abyście za Wasze ciężko zarobione pieniądze otrzymali niezwykle opłacalny produkt. Nasz sprzęt był intensywnie testowany przez wielu najlepszych wędkarzy w Europie. Kiedy weźmiecie go w ręce, to z pewnością go pokochacie, tak samo jak pokochał go Mark Pitchers czy Rob Hughes.
Video-YouTube
Ostatnie komentarze
Aby dodać opinię, musisz się zalogować.