Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

Illex Woblery Riser Bait 015P

Cena już od 99.00 zł Pokaż produkty
RISERBAIT 015P to popper wyposażony w dodatkowy metalowy ster nadający mu bardziej chaotyczną akcję. Perforowany ‘pyszczek’ generuje rozpryski wody i pozostawia za przynętą błyszczące bąbelki, którą skrzą się kusząco, jak małe rybki. Przynęta ta działa najlepiej, gdy drapieżniki aktywnie żerują przy powierzchni i zachęca do pogoni właśnie za nią, a nie innymi małymi rybkami. Jest ciężka jak na swój rozmiar, co pomaga w oddawaniu rzutów w wietrzne dni. Ta ‘tropikalna’ wersja RISERBAITa została wyposażona w nasz system mocowania haków Wire Through i poradzi sobie z najtrudniejszymi walkami, takimi jak tez z żółtym i czerwonym tuńczykiem. RISERBAIT 015P jest wyposażony w kotwice OWNER ST 66, które są mocne i zabezpieczone antykorozyjnie. Zalecamy tę przynętę na wszystkie morskie drapieżniki, które polują blisko powierzchni.
Opublikuj:

Woblery Riser Bait 015P

RISERBAIT 015P to popper wyposażony w dodatkowy metalowy ster nadający mu bardziej chaotyczną akcję. Perforowany ‘pyszczek’ generuje rozpryski wody i pozostawia za przynętą błyszczące bąbelki, którą skrzą się kusząco, jak małe rybki.
Przynęta ta działa najlepiej, gdy drapieżniki aktywnie żerują przy powierzchni i zachęca do pogoni właśnie za nią, a nie innymi małymi rybkami. Jest ciężka jak na swój rozmiar, co pomaga w oddawaniu rzutów w wietrzne dni.
Ta ‘tropikalna’ wersja RISERBAITa została wyposażona w nasz system mocowania haków Wire Through i poradzi sobie z najtrudniejszymi walkami, takimi jak tez z żółtym i czerwonym tuńczykiem. RISERBAIT 015P jest wyposażony w kotwice OWNER ST 66, które są mocne i zabezpieczone antykorozyjnie. Zalecamy tę przynętę na wszystkie morskie drapieżniki, które polują blisko powierzchni.
Illex
Illex
Illex to francuska spinningowa marka dedykowana dla fanów spinningu w słodkiej oraz słonej wodzie. Woblery Illex to świetne przynęty sztuczne, które dostępne są w bardzo szerokiej ofercie. Współpraca szerokiego zespołu Europejskich specjalistów Illex, a japońskimi projektantami marki Jackall skutkuje przynętami, które warto mieć w swoich wędkarskich pudełkach.

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.