Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

Jaxon Zestaw Sygnalizatorów Sumowych Catfish Vibro Cena już od 220.00 zł Pokaż produkty

Zestaw Sygnalizatorów Elektronicznych Sumowych Jaxon Catfish Vibro 2+1
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
3.20 zł     8.00 zł
2.00 zł     6.60 zł
Ryobi Kołowrotki Riken Baitfeeder
Nowość 2021!
Promocja!
170.00 zł     214.00 zł

Zestaw Sygnalizatorów Sumowych Catfish Vibro

Zestaw Sygnalizatorów Elektronicznych Sumowych Jaxon Catfish Vibro 2+1
Jaxon
Jaxon
Marka Jaxon jest obecna na polskim rynku wędkarskim od 1984 roku. Jesteśmy jedną z największych hurtowni wędkarskich w Europie Centralnej. Prezentujemy kompleksową ofertę sprzętu wędkarskiego obejmującą wędziska, kołowrotki, żyłki, plecionki, przynęty spinningowe, haczyki, spławiki, podbieraki i tysiące różnych akcesoriów wędkarskich. Nasza oferta handlowa jest skierowana do wędkarzy w myśl podstawowej zasady - bezkompromisowa jakość w konkurencyjnej cenie. Jesteśmy obecni praktycznie we wszystkich dobrych polskich sklepach wędkarskich.
Z roku na rok rośnie znaczenie wyrobów sygnowanych znakiem JAXON w wielu krajach europejskich. Wszystkie nasze produkty przed dopuszczeniem do sprzedaży przechodzą wielostopniową serię testów prowadzonych przez grono najlepszych ekspertów wędkarskich. Prowadzimy dobrze zaopatrzony serwis, udzielamy gwarancji na wszystkie wędki i kołowrotki JAXON.
Sprzęt wędkarski Jaxon cieszy się zasłużenie dobrą opinią wśród szerokiej rzeszy wędkarzy. Coraz chętniej po nasze towary sięgają wędkarze profesjonaliści startujący na krajowych i międzynarodowych zawodach wędkarskich.
E-Katalog

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.