Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

Jaxon Nowość 2020 Zestaw Sygnalizatorów Sumowych Catfish Vibro Cena już od 198.00 zł Pokaż produkty

Zestaw Sygnalizatorów Elektronicznych Sumowych Jaxon Catfish Vibro 2+1
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
115.00 zł     191.00 zł
465.00 zł     608.00 zł
5.00 zł     14.60 zł

Zestaw Sygnalizatorów Sumowych Catfish Vibro

Zestaw Sygnalizatorów Elektronicznych Sumowych Jaxon Catfish Vibro 2+1
Jaxon
Jaxon
Marka Jaxon jest obecna na polskim rynku wędkarskim od 1984 roku. Jesteśmy jedną z największych hurtowni wędkarskich w Europie Centralnej. Prezentujemy kompleksową ofertę sprzętu wędkarskiego obejmującą wędziska, kołowrotki, żyłki, plecionki, przynęty spinningowe, haczyki, spławiki, podbieraki i tysiące różnych akcesoriów wędkarskich. Nasza oferta handlowa jest skierowana do wędkarzy w myśl podstawowej zasady - bezkompromisowa jakość w konkurencyjnej cenie. Jesteśmy obecni praktycznie we wszystkich dobrych polskich sklepach wędkarskich.
Z roku na rok rośnie znaczenie wyrobów sygnowanych znakiem JAXON w wielu krajach europejskich. Wszystkie nasze produkty przed dopuszczeniem do sprzedaży przechodzą wielostopniową serię testów prowadzonych przez grono najlepszych ekspertów wędkarskich. Prowadzimy dobrze zaopatrzony serwis, udzielamy gwarancji na wszystkie wędki i kołowrotki JAXON.
Sprzęt wędkarski Jaxon cieszy się zasłużenie dobrą opinią wśród szerokiej rzeszy wędkarzy. Coraz chętniej po nasze towary sięgają wędkarze profesjonaliści startujący na krajowych i międzynarodowych zawodach wędkarskich.
E-Katalog

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.