Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

Preston Innovations Nowość 2022 Spryskiwacz do zanęt Bait Sprayer

Cena już od 58.00 zł Pokaż produkty
Dzięki regulowanej mosiężnej dyszy do regulacji przepływu wody, Bait Atomiser jest idealny do mieszania zanęty i lemy do idealnej konsystencji. Idealny również do nawilżania peletów, aby zapobiec ich wysychaniu latem. Dzięki dużej pojemności 500 ml znajduje się również dokładna miara z boku w odstępach co 100 ml. Opryskiwacz Preston Bait to niezbędny dodatek do przynęt, to szybki i łatwy sposób na upewnienie się, że przynęta pozostanie w idealnym stanie. - Może być używany do zanęty, lemu i pelletu. - Łatwy w użyciu. - Regulowana mosiężna dysza. - Dokładny pomiar z boku. - Pojemność: 500 ml. - Działanie pompy.
Opublikuj:

Spryskiwacz do zanęt Bait Sprayer

Dzięki regulowanej mosiężnej dyszy do regulacji przepływu wody, Bait Atomiser jest idealny do mieszania zanęty i lemy do idealnej konsystencji. Idealny również do nawilżania peletów, aby zapobiec ich wysychaniu latem. Dzięki dużej pojemności 500 ml znajduje się również dokładna miara z boku w odstępach co 100 ml.
Opryskiwacz Preston Bait to niezbędny dodatek do przynęt, to szybki i łatwy sposób na upewnienie się, że przynęta pozostanie w idealnym stanie.

- Może być używany do zanęty, lemu i pelletu.
- Łatwy w użyciu.
- Regulowana mosiężna dysza.
- Dokładny pomiar z boku.
- Pojemność: 500 ml.
- Działanie pompy.
Preston Innovations
Preston Innovations
Przeznaczony dla poważnych wędkarzy wyczynowych Preston Innovations oferuje szeroką gamę produktów, które pasują do wielu różnych stylów łowienia. Od zwykłych wędkarzy po profesjonalnych zwycięzców zawodów, w naszej zróżnicowanej i szerokiej gamie wysokiej jakości produktów znajdziesz coś dla każdego wędkarza.
Preston Innovations ma jeden z najsilniejszych i najpotężniejszych wędkarzy, takich jak Des Shipp, Lee Kerry, Neil McKinnon i Andy Findlay, którzy regularnie pojawiają się na naszych spotkaniach poświęconych rozwojowi produktów, nic więc dziwnego, że nasza oferta jest tak imponująca i obszerna.
Nieoceniony wkład tych zwycięskich profesjonalistów pomaga nam wytwarzać innowacyjne i najnowocześniejsze produkty, które są nie tylko praktyczne, ale naprawdę dają wędkarzom przewagę - zwłaszcza w sytuacjach związanych z łowieniem wyczynowym.
Video-YouTube
Ostatnie komentarze
Aby dodać opinię, musisz się zalogować.