Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

SPRO-Gamakatsu Woblery Ikiru Crank Short Lip & Long Lip Cena już od 24.00 zł Pokaż produkty

Crank SL i LL są woblerami o semitradycyjnym kształcie, który sprawdził się już w fazie testowej; mieliśmy kilka spektakularnych brań! Forma i specjalny ster nurkowania zaprojektowany tak, aby wytwarzać intensywne drgania pod wodą. Przynęty są tzw "wolno unoszące się”, co oznacza, że wynurzają się bardzo powoli, kiedy przestaje się je ściągać. Woblery Ikiru Crank Short Lip & Long Lip - Idealne przynęty na szczupaki, sandacze i okonie. Crank SL SFL Slow Floating - 6cm - 12g Głębokość schodzenia:: max. 1,20m Crank LL SFL Slow Floating - 6cm - 13g Głębokość schodzenia: max. 1,80m
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
13.00 zł     18.00 zł
214.20 zł     260.00 zł
17.00 zł     14.00 zł
25.00 zł     36.00 zł

Woblery Ikiru Crank Short Lip & Long Lip

Crank SL i LL są woblerami o semitradycyjnym kształcie, który sprawdził się już w fazie testowej; mieliśmy kilka spektakularnych brań! Forma i specjalny ster nurkowania zaprojektowany tak, aby wytwarzać intensywne drgania pod wodą. Przynęty są tzw "wolno unoszące się”, co oznacza, że wynurzają się bardzo powoli, kiedy przestaje się je ściągać. Woblery Ikiru Crank Short Lip & Long Lip - Idealne przynęty na szczupaki, sandacze i okonie.

Crank SL SFL Slow Floating - 6cm - 12g
Głębokość schodzenia:: max. 1,20m

Crank LL SFL Slow Floating - 6cm - 13g
Głębokość schodzenia: max. 1,80m
SPRO-Gamakatsu
SPRO-Gamakatsu
Firma Spro to nic innego jak doskonale znane nam japońskie Gamakatsu, tylko jego holenderski oddział. Spro produkuje na rynek europejski praktycznie wszystko co jest potrzebne do wędkowania: kołowrotki wszelkiego typu, liczne modele wędzisk, przynęty spinningowe, plecionki, przynęty morskie pilkery, zestawy do łowienia w morzu, akcesoria różnego typu, sprzęt karpiowy i wiele innych. Spro coraz bardziej znane jest poza Europą. W Ameryce Północnej szczególnie ze swoich doskonałych przynęt spinningowych. Łowi się tam na nie z powodzeniem Walleye, Muskie, Bassy, Łososie i Hallibuty. Firma Spro gwarantuje najwyższą jakość swoich wyrobów i oferuje te produkty w doskonałej cenie. To właśnie skłania wędkarzy do coraz częstszego sięgania po asortyment SPRO.
Video-YouTube

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.