Pl
En Pl
EUR
Wybierz kategorię

Mustad Haczyki Ultrapoint 60151NPBLN Cena już od 0.77 € Pokaż produkty

Haczyki Mustad 60150NPBLN Power Allround Doskonały hak feederowy do połowu leszczy, mocny, ale wykonany z drutu o stosunkowo niewielkiej średnicy, dzięki czemu można nim zbroić delikatne przynęty.
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
0.45 €     1.05 €
0.84 €     1.45 €
0.84 €     1.45 €
0.77 €     1.64 €

Haczyki Ultrapoint 60151NPBLN

  • Haczyki Mustad 60150NPBLN Power Allround

Doskonały hak feederowy do połowu leszczy, mocny, ale wykonany z drutu o stosunkowo niewielkiej średnicy, dzięki czemu można nim zbroić delikatne przynęty.
Mustad
Mustad
Związki firmy Mustad z polskim rynkiem wędkarskim trwają nieprzerwanie od prawie stu lat. MUSTAD tak głęboko wrósł w tradycję polskiego wędkarstwa, że każdy kto łowił, łowi lub będzie łowił ryby, na każdym kroku musi mieć kontakt z jego wyrobami. Prawie co trzeci haczyk albo kotwica kupowane na świecie pochodzą z firmy, której pełna nazwa brzmi O.Mustad & Son AS. MUSTAD zajmuje poczesne miejsce w historii rozwoju branży wędkarskiej na świecie. Jest przykładem sukcesu, jaki może odnieść konsekwentnie prowadzona, wielopokoleniowa firma oparta na tradycji rodzinnej. Jej historia zaczęła się w 1832 roku, w małym miasteczku Gjovik, w środkowej Norwegii. Niewielka kuźnia, w której produkowano różnego rodzaju wyroby użytkowe, w roku 1877 zaczęła swą przygodę z hakami wędkarskimi. Tak powstała pierwsza na świecie fabryka haczyków i kotwic prze­znaczonych dla zawodowych rybaków i wędkarzy.

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.