Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię
Wybierz kategorię
Internetowy sklep wędkarski z 59294 dostępnych produktów!
Wybierz kategorię

Daiwa Nowość 2021 Futerał na 3 Wędki IS Extension Rod Holdall For 3 Rods Extension Carp * Cena już od 257.00 zł Pokaż produkty

Nowy futerał IS Extension stworzony został specjalnie do transportu trzech uzbrojonych w kołowrotki wędek Extension Carp. Wenętrzne ściany oddzielające chronią sprzęt przed uszkodzeniami w trakcie transportu. Futerał dzięki swej przestronności umożliwia bardzo łatwe pakowanie. Dodatkowo można do niego doczepić dwa kolejne futerały. W kieszeni z tyłu schować możemy podpórki, sztyce do podbieraka itp. Wyposażony w zdejmowany pas na ramię i uchwyty transportowe. Materiał: poliester 600D ► Pomieści trzy wędki Extension Carp 9ft. lub 10ft. z kołowrotkami ► Kieszeń zewnętrzna na akcesoria ► Zdejmowany pas transportowy
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
125.00 zł     194.00 zł
230.00 zł     346.00 zł
15.00 zł     65.00 zł

Futerał na 3 Wędki IS Extension Rod Holdall For 3 Rods Extension Carp *

Nowy futerał IS Extension stworzony został specjalnie do transportu trzech uzbrojonych w kołowrotki wędek Extension Carp. Wenętrzne ściany oddzielające chronią sprzęt przed uszkodzeniami w trakcie transportu. Futerał dzięki swej przestronności umożliwia bardzo łatwe pakowanie. Dodatkowo można do niego doczepić dwa kolejne futerały. W kieszeni z tyłu schować możemy podpórki, sztyce do podbieraka itp. Wyposażony w zdejmowany pas na ramię i uchwyty transportowe.
Materiał: poliester 600D
► Pomieści trzy wędki Extension Carp 9ft. lub 10ft. z kołowrotkami
► Kieszeń zewnętrzna na akcesoria
► Zdejmowany pas transportowy
Daiwa
Daiwa
Daiwa posiada swoich przedstawicieli w wielu krajach na całym świecie. Najważniejsi przedstawiciele znajdują się w Japonii, USA, Australii, Francji, Niemczech oraz Wielkiej Brytanii. Zapotrzebowanie na towar marki Daiwa jednak jest tak duże, że coraz więcej mniejszych firm postanowiło sprzedawać te produkty w swoich krajach. Centrala Daiwy znana jest z tego, że gdy tylko wędkarze potrzebują specyficznego towaru, który sprawdzi się na lokalnym rynku i spełni ich oczekiwania, natychmiast go konstruuje i zaczyna sprzedawać. Między innymi tymi posunięciami zyskała sobie zaufanie. Zapewniona pomoc On-Line, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania czy infolinie na całym świecie są czynne non-stop. Każdy może zwrócić na coś uwagę lub podsunąć jakiś ciekawy pomysł.
Celem nadrzędnym korporacji jest oddać w ręce wędkarzy sprzęt wędkarski Daiwa jak najbardziej dopieszczony i zaawansowany technologicznie produkt, co czynią od lat z powodzeniem.
E-Katalog

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.