Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię
Guideline

Wędki muchowe do nimfy Guideline Elevation T-PAC Nymph Edition

Cena już od 1289.00 zł Pokaż produkty
Lekka 6 częściowa wędka muchowa Guideline Elevation 10’ 6” #3 Nymph Edition jest dobrze wyważona i posiada szybką akcję oraz waży jedyne 89 gramów. Wyjątkowa, przyjazna w podróży wędka z blokowanym uchwytem kołowrotka oraz specjalnie zaprojektowanym korkowym uchwytem i dolnikiem. Akcja jest szybka i bardzo łatwa do opanowania nawet dla średnio zaawansowanych wędkarzy nimfujących. Zadbaliśmy o to, aby szczytówka miała zrównoważone ugięcie, który amortyzuje gwałtowne ruchy walczącej dużej ryby nawet na delikatnych przyponach. W wędziskach Elevation jest również kilka ulepszonych detali. Powierzchnia blanku została pokryta nową matową powłoką stworzoną przy użyciu specjalnie przygotowanej taśmy termokurczliwej podczas produkcji. Eliminuje to również nadmierne szlifowanie lub polerowanie blanków. Wędki Elevation, wykorzystujące najnowszą technologię materiałów i wzorów, a także wyposażone w kilka bardziej przyjaznych dla środowiska komponentów, są rewolucyjne. Właśnie rozpoczęliśmy podróż w kierunku bardziej zrównoważonych produktów w Guideline, a ta seria wędek pokaże drogę dla pr...
Opublikuj:

Wędki Elevation T-PAC Nymph Edition

Lekka 6 częściowa wędka muchowa Guideline Elevation 10’ 6” #3 Nymph Edition jest dobrze wyważona i posiada szybką akcję oraz waży jedyne 89 gramów.
Wyjątkowa, przyjazna w podróży wędka z blokowanym uchwytem kołowrotka oraz specjalnie zaprojektowanym korkowym uchwytem i dolnikiem. Akcja jest szybka i bardzo łatwa do opanowania nawet dla średnio zaawansowanych wędkarzy nimfujących. Zadbaliśmy o to, aby szczytówka miała zrównoważone ugięcie, który amortyzuje gwałtowne ruchy walczącej dużej ryby nawet na delikatnych przyponach.
W wędziskach Elevation jest również kilka ulepszonych detali. Powierzchnia blanku została pokryta nową matową powłoką stworzoną przy użyciu specjalnie przygotowanej taśmy termokurczliwej podczas produkcji. Eliminuje to również nadmierne szlifowanie lub polerowanie blanków.

Wędki Elevation, wykorzystujące najnowszą technologię materiałów i wzorów, a także wyposażone w kilka bardziej przyjaznych dla środowiska komponentów, są rewolucyjne. Właśnie rozpoczęliśmy podróż w kierunku bardziej zrównoważonych produktów w Guideline, a ta seria wędek pokaże drogę dla przyszłej produkcji wędek.
Ciężko pracowaliśmy i dopracowaliśmy szczegóły, aby zrobić wszystko, co możliwe, aby te wędki były najlepszym wyborem dla tych wędkarzy, którzy dbają o środowisko. Nowy proces opracowywania blanku wędziska eliminuje niepotrzebny materiał w każdej sekcji. Daje nam również możliwość dużo dokładniejszego niż dotychczas monitorowania mocy w każdej części blanku.

- Matowe, lekko wypolerowane blanki bez dodatku zabarwienia, co nadaje im ciemnografitowo-szary wygląd. Ewentualne nadmierne cząstki odpadów węglowych są gromadzone w oddzielnym zbiorniku, zanim woda zostanie przekazana do oczyszczalni gminy. Blanki mają miękki spiralny wzór i cienką, matową powłokę.
- Nowe, ulepszone uchwyty z korka 3A bez wzmocnień z korka gumowego. Zmniejsza to ilość żywic epoksydowych potrzebnych w uchwytach.
- Metalowe części uchwytów kołowrotków są "przezroczysto" anodowane, co jest najmniej toksycznym procesem możliwym przy zastosowaniu aluminiowych uchwytów kołowrotków. W kąpieli anodującej nie używamy chromu (ołowiu) ani farby.
- Do powłok blanku, przelotek i kleju montażowego do uchwytów i uchwytu kołowrotka używamy niskotoksycznej żywicy epoksydowej na bazie biologicznej, przetestowanej i zatwierdzonej z bardzo niskimi poziomami regulowanych chemikaliów. Przyczynia się to również do lepszej atmosfery pracy w fazie montażu produkcji, redukując do minimum niebezpieczne dla zdrowia zapachy.
- Pokrowiec na wędkę oraz tuba na wędkę są wykonane z poliestru z recyklingu REPREVE ™.
- Tuby do wędek wykonane są z nadającego się do recyklingu polipropylenu (PP), są lżejsze i mają o 20% mniejsze średnice niż standardowe tuby PVC. Pozwoli to zaoszczędzić miejsce i pieniądze, gdy wędziska są transportowane zarówno z fabryki, jak i przez użytkownika. Biorąc pod uwagę jego trwałość oraz możliwość topienia się i przekształcania w plastikowe granulki, PP nadaje się zarówno do ponownego użycia, jak i recyklingu do produkcji nowych towarów.
Guideline
Guideline
Guideline jest wiodącą skandynawską marką wędkarską posiadającą ponad 20-letnie doświadczenie w projektowaniu i opracowywaniu własnych produktów. Guideline posiada szeroką gamę produktów, które pasują do wszystkich poziomów umiejętności i oczekiwań. W ofercie znajdują się wysokiej jakości wędki muchowe, kołowrotki, linki i wiele innych akcesoriów potrzebnym wędkarzowi muchowemu.
Wędkarstwo muchowe, które uprawiamy, wymaga coraz więcej wysokiej jakości sprzętu, którego używamy.
Ostatnie komentarze
Aby dodać opinię, musisz się zalogować.