Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

Guideline Zestaw Laxa Seatrout Double Hand Cena już od 1165.00 zł Pokaż produkty

Kompletny zestaw z dwuręczną muchówką

Kompletny zestaw z dwuręczną muchówką Guideline Laxa Seatrout, zawierający: Floating GL Multi Tip Shooting Head z 15’ Sink 3 Interchangeable Tip - 21+8 grams. Waga całkowita 29 grams / Długość całkowita 10,0 meterów (5,5 + 4,5m). Shooting Line: 42 lbs GL Compline II. Wykorzystując nową technologię materiałową ze zmniejszoną zawartością żywicy, wędki te są nieco lżejsze i bardziej wyraziste niż nasze poprzednie wędki z zestawów, które były z nami od lat. Nasze nowe, bardzo wydajne i fajnie wyglądające kołowrotki muchowe FAVO są dopasowane do wędek i wyposażone w specjalnie zaprojektowane głowice GUIDELINE WF i Multi Tip w zależności od długości wędki i modelu. Zestawy te są zmontowane i gotowe do użycia prosto po wyjęciu z pokrowca na wędkę. Po prostu dodaj wybraną muchę i przypnij ją do przyponu i zacznij łowić.
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
4.40 zł     7.80 zł
8.90 zł     15.00 zł
10.90 zł     18.50 zł
7.90 zł     13.00 zł

Zestaw Laxa Seatrout Double Hand

Kompletny zestaw z dwuręczną muchówką Guideline Laxa Seatrout, zawierający:
Floating GL Multi Tip Shooting Head z 15’ Sink 3 Interchangeable Tip - 21+8 grams. Waga całkowita 29 grams / Długość całkowita 10,0 meterów (5,5 + 4,5m).
Shooting Line: 42 lbs GL Compline II.

Wykorzystując nową technologię materiałową ze zmniejszoną zawartością żywicy, wędki te są nieco lżejsze i bardziej wyraziste niż nasze poprzednie wędki z zestawów, które były z nami od lat.
Nasze nowe, bardzo wydajne i fajnie wyglądające kołowrotki muchowe FAVO są dopasowane do wędek i wyposażone w specjalnie zaprojektowane głowice GUIDELINE WF i Multi Tip w zależności od długości wędki i modelu.
Zestawy te są zmontowane i gotowe do użycia prosto po wyjęciu z pokrowca na wędkę. Po prostu dodaj wybraną muchę i przypnij ją do przyponu i zacznij łowić.
Guideline
Guideline
Guideline jest wiodącą skandynawską marką wędkarską posiadającą ponad 20-letnie doświadczenie w projektowaniu i opracowywaniu własnych produktów. Guideline posiada szeroką gamę produktów, które pasują do wszystkich poziomów umiejętności i oczekiwań. W ofercie znajdują się wysokiej jakości wędki muchowe, kołowrotki, linki i wiele innych akcesoriów potrzebnym wędkarzowi muchowemu.
Wędkarstwo muchowe, które uprawiamy, wymaga coraz więcej wysokiej jakości sprzętu, którego używamy.

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.