Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

Massive Baits Thai Belachan Powder Cena już od 19.00 zł Pokaż produkty

Proszkowa wersja pasty ze sfermentowanej krewetki. Produkowany w Azji, powstaje z fermentowanych krewetek i jest tam używany jako dodatek do wykwintnej kuchni. Posiada niebywale silny naturalny zapach, który sprawdził się w łowieniu karpi już wiele lat temu. Karpie po prostu uwielbiają belachan i szybko się uzależniają od jego zapachu i smaku! Można go używać do każdego typu przynęt karpiowych: do kulek, zanęt, metody oraz jako dip proszkowy. Opakowanie: 100g
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
15.50 zł     25.50 zł
20.00 zł     58.50 zł
11.00 zł     22.00 zł
9.00 zł     20.00 zł

Thai Belachan Powder

Proszkowa wersja pasty ze sfermentowanej krewetki.
Produkowany w Azji, powstaje z fermentowanych krewetek i jest tam używany jako dodatek do wykwintnej kuchni. Posiada niebywale silny naturalny zapach, który sprawdził się w łowieniu karpi już wiele lat temu. Karpie po prostu uwielbiają belachan i szybko się uzależniają od jego zapachu i smaku!
Można go używać do każdego typu przynęt karpiowych: do kulek, zanęt, metody oraz jako dip proszkowy.

Opakowanie: 100g
Massive Baits
Massive Baits
Firma Massive Carp Baits & Tackle powstała w 2009 roku i jest prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem w segmencie wędkarstwa karpiowego. Wieloletnie branżowe doświadczenie założycieli, pozwala na dostosowanie oferty według panujących trendów.

Produkty wykonane są z najwyższej jakości komponentów w europejskich fabrykach, przy zachowaniu standardów produkcji i wdrożeniu nowoczesnych technologii.
W studiu projektowym Massive Carp Baits & Tackle tworzone są niedostępne dotąd kompozycje produktowe, które dzięki odpowiednim składnikom, zaspokoją gusta nawet najbardziej wybrednych okazów.
Skuteczność połowów potwierdzają testerzy i konsultanci Massive Carp Baits & Tackle.

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.