Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

Prologic Nowość 2022 Czapka z daszkiem Creek Camo Cap

Cena już od 63.00 zł Pokaż produkty
Pokaż swoją pasję do wędkarstwa karpiowego dzięki naszej ofercie stylowych i wygodnych czapek. Ta elegancka czapka z czarnym obszyciem spodniej strony daszka posiada haftowane logo i metki. Ten model ma potencjał, aby stać się Twoją nową szczęśliwą czapką. • Kamuflaż w odcieniach akwarelowych • Na przodzie haftowana naszywka na rzep • Po boku haftowana metka z rybą
Opublikuj:

Czapka z daszkiem Creek Camo Cap

Pokaż swoją pasję do wędkarstwa karpiowego dzięki naszej ofercie stylowych i wygodnych czapek. Ta elegancka czapka z czarnym obszyciem spodniej strony daszka posiada haftowane logo i metki. Ten model ma potencjał, aby stać się Twoją nową szczęśliwą czapką.
• Kamuflaż w odcieniach akwarelowych
• Na przodzie haftowana naszywka na rzep
• Po boku haftowana metka z rybą
Prologic
Prologic
Zespół konsultantów Prologic zasilił jeden z najlepszych karpiarzy na świecie - Adam Pening z Wielkiej Brytanii. Adam posiada ponad trzydziestoletnie doświadczenie w branży wędkarskiej. Nie zastanawialiśmy się ani chwili, by ten niezwykle utalentowany karpiarz pomógł nam w tworzeniu nowatorskich produktów, poszerzających naszą atrakcyjną ofertę. Jako pełnoetatowy karpiarz, Adam spędza 5 dni w tygodniu nad wodą i pełnił kluczową rolę testera naszego sprzętu, sprawdzając wszystko do granic możliwości. Dzięki dokładnemu sprawdzeniu każdego detalu, jesteśmy pewni najwyższej jakości naszych produktów.
Jedną rzeczą, która nie ulega zmianie, jest nasza pasja do karpiowania. Jak zawsze - każdy z naszych produktów jest zaprojektowany przez fanatycznych karpiarzy i przeznaczony jest dla prawdziwych karpiarzy.
E-Katalog

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.