Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię
Wybierz kategorię

Prologic Nowość 2022 Namiot z narzutą C-Series Bivvy & Overwrap 2 Man

Cena już od 1438.00 zł Pokaż produkty
Dwuosobowy namiot C-Series zbudowany w oparciu o bardzo stabilną i łatwą do rozłożenia dwużebrową ramę, jest lekkim i łatwym do rozstawienia schronieniem, które jest prawdziwym niezbędnikiem nad wodą. Dzięki zoptymalizowanej konstrukcji karpiarze znajdą wewnątrz mnóstwo miejsca, co daje bezkompromisową swobodę organizacji sprzętu i akcesoriów. Przednie drzwi z dwukierunkowymi zamkami błyskawicznymi są zainspirowane skrzynką na listy. Umożliwiają one obserwację aktywności ryb nawet wtedy, gdy utkniemy wewnątrz namiotu podczas złej pogody. Ta cecha pomaga również zwiększyć przepływ powietrza wewnątrz w połączeniu z dużym tylnym oknem wentylacyjnym pokrytym moskitierą. Podczas letnich dni i nocy można całkowicie otworzyć przednie i boczne drzwi, zwinąć je i zablokować po bokach, co zapewnia doskonały panoramiczny widok i komfortowy klimat. Aby podnieść poziom wygody oferowany przez namiot na jeszcze wyższy poziom, ta wersja jest wyposażona w pełną narzutę, która znacząco pomaga ograniczyć kondensację wilgoci. Jest to możliwe dzięki lepszej izolacji termicznej zapewniającej przyjemny chł...
Opublikuj:

Namiot z narzutą C-Series Bivvy & Overwrap 2 Man

Dwuosobowy namiot C-Series zbudowany w oparciu o bardzo stabilną i łatwą do rozłożenia dwużebrową ramę, jest lekkim i łatwym do rozstawienia schronieniem, które jest prawdziwym niezbędnikiem nad wodą. Dzięki zoptymalizowanej konstrukcji karpiarze znajdą wewnątrz mnóstwo miejsca, co daje bezkompromisową swobodę organizacji sprzętu i akcesoriów. Przednie drzwi z dwukierunkowymi zamkami błyskawicznymi są zainspirowane skrzynką na listy. Umożliwiają one obserwację aktywności ryb nawet wtedy, gdy utkniemy wewnątrz namiotu podczas złej pogody. Ta cecha pomaga również zwiększyć przepływ powietrza wewnątrz w połączeniu z dużym tylnym oknem wentylacyjnym pokrytym moskitierą. Podczas letnich dni i nocy można całkowicie otworzyć przednie i boczne drzwi, zwinąć je i zablokować po bokach, co zapewnia doskonały panoramiczny widok i komfortowy klimat. Aby podnieść poziom wygody oferowany przez namiot na jeszcze wyższy poziom, ta wersja jest wyposażona w pełną narzutę, która znacząco pomaga ograniczyć kondensację wilgoci. Jest to możliwe dzięki lepszej izolacji termicznej zapewniającej przyjemny chłód w ciepłe dni i ciepło w chłodnych okresach. Narzuta wykorzystuje punkty osadzenia śledzi namiotu, przez co niezbędne jest przypięcie tylko czterech dodatkowych śledzi mocujących.
• Zoptymalizowana przestrzeń wewnętrzna
• Tkanina 190D o wodoodporności na poziomie 8000mm słupa wody
• Lekka, dwużebrowa rama
• Drzwi zainspirowane są skrzynką na listy
• Duży tylny otwór wentylacyjny pełniący rolę okna
• Zwijany daszek
• Odpinana, lekka podłoga
• Dwa uchwyty z rzepami do zamocowania wędzisk
• Zestaw tyczek napinających
• Pokrowiec z zestawem śledzi
• Dołączony pokrowiec transportowy
• Wymiary: 305cm x 300cm x 155cm
• Waga: 12,7kg
• Wymiary transportowe: 115cm x 30cm
Prologic
Prologic
Zespół konsultantów Prologic zasilił jeden z najlepszych karpiarzy na świecie - Adam Pening z Wielkiej Brytanii. Adam posiada ponad trzydziestoletnie doświadczenie w branży wędkarskiej. Nie zastanawialiśmy się ani chwili, by ten niezwykle utalentowany karpiarz pomógł nam w tworzeniu nowatorskich produktów, poszerzających naszą atrakcyjną ofertę. Jako pełnoetatowy karpiarz, Adam spędza 5 dni w tygodniu nad wodą i pełnił kluczową rolę testera naszego sprzętu, sprawdzając wszystko do granic możliwości. Dzięki dokładnemu sprawdzeniu każdego detalu, jesteśmy pewni najwyższej jakości naszych produktów.
Jedną rzeczą, która nie ulega zmianie, jest nasza pasja do karpiowania. Jak zawsze - każdy z naszych produktów jest zaprojektowany przez fanatycznych karpiarzy i przeznaczony jest dla prawdziwych karpiarzy.
E-Katalog
Ostatnie komentarze
Aby dodać opinię, musisz się zalogować.