Pl
En Pl
EUR
Wybierz kategorię

Grba

Jedna z najstarszych i najbardziej popularnych marek Backa Palanka, znana w środowisku wędkarzy jako “Grba” ponownie wraca do łask.
W oparciu o prawdziwe wartości, zainwestowaliśmy pieniądze w celu odzyskania starej renomy marki, której produkty są ponownie dostępne dla wędkarzy z całego świata. Była to trafna decyzja, ponieważ zespół projektowy „Dikom” dokonał wszelkich starań aby przynęta Grba była lepszej jakości i była przystępna cenowo.

Przynęta Grba jest dostępna w nowych kolorach i aż siedmiu rozmiarach. Ciężar wahadłówki waha się w granicach od 4 do 55 g., włączając pięć różnych rozmiarów do każdej wagi. To jest właśnie to, co sprawia, że ​​"Grba" nadaje się do połowu różnych drapieżników. Grba okazała się jedną z najlepszych przynęt metalowych, a dzięki szerokiej palecie rozmiarów, stała się atrakcyjna do połowu szczupaków, okoni, sumów, kleni, pstrągów, boleni i innych gatunków ryb.

Najwyższa jakość obróbki i wybór doskonałych haków i nowych kolorów gwarantują udane połowy. Przynętę Grba testowano przez 40 lat na prawie wszystkich wodach świata, dzięki czemu stała się produktem kultowym, który wciąż jest dostępny na rynku.