Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

Abu Garcia Multiplikatory Ambassadeur STX Cena już od 463.00 zł Pokaż produkty

Multiplikatory Abu Ambassadeur STX to nowe okrągłe modele w rodzinie okrągłych modeli. Cechują się wysoką jakością użytych komponentów, oraz zastosowanie wielotarczowego hamulca. 4 łożyska kulkowe z stali nierdzewnej + 1 łożysko oporowe dostarczają płynnej pracy multi tarczowy system hamulcowy ergonomicznie wykonana rączka oraz gwiazda hamulca składający się z 6 bloczków odśrodkowy hamulec rzutowy zsynchronizowany wodzik poprawiający układanie linki oraz możliwości rzutowe
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
320.00 zł     455.00 zł
370.00 zł     525.00 zł
955.00 zł     1128.00 zł
SPRO-Gamakatsu Wędki Specter Finesse Casting
Nowość 2021!
Promocja!
290.00 zł     435.00 zł

Multiplikatory Ambassadeur STX

Multiplikatory Abu Ambassadeur STX to nowe okrągłe modele w rodzinie okrągłych modeli. Cechują się wysoką jakością użytych komponentów, oraz zastosowanie wielotarczowego hamulca.
  • 4 łożyska kulkowe z stali nierdzewnej + 1 łożysko oporowe dostarczają płynnej pracy
  • multi tarczowy system hamulcowy
  • ergonomicznie wykonana rączka oraz gwiazda hamulca
  • składający się z 6 bloczków odśrodkowy hamulec rzutowy
  • zsynchronizowany wodzik poprawiający układanie linki oraz możliwości rzutowe


Abu Garcia
Abu Garcia
Przez 60 poprzednich lat, wędkarze z całego świata ufali firmie Abu Garcia jeśli chodzi o wędki i kołowrotki. Zaufanie zwiększało się z roku na rok i dzieje się tak cały czas. Nauczyło nas to, by nie poprzestawać na tym co jest, a ciągle zmieniać i unowocześniać sprzęt. Ważne dla nas jest również trzymanie się tradycji. Są serie, których nie przestaniemy produkować. Są sprzęty, których nie będziemy zmieniać, ponieważ takie jakie są, są najlepsze. To do nich się wędkarze przywiązali. Dla nas serie te, to królowe i królowie wędkarskiego rynku. Jednak ciągle powstają nowe modele, nowe technologie wprowadzamy na rynek co roku. Nasze laboratoria stale czuwają nad tym co dzieje się w świecie techniki i ulepszają materiały i mechanizmy. Zaufajcie nam, a nie będziecie sami. Zaufajcie nam, a zyskacie przyjazny sprzęt.
E-Katalog
Video-YouTube

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.