Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

Abu Garcia Multiplikatory Revo Premier Cena już od 1128.00 zł Pokaż produkty

Multiplikatory niskoprofilowe Abu Revo Premier są wyposażone w nowe rozwiązania takie jak system hamulcowy Carbon Matrix Drag System którego olbrzymia siła nacisku stanowi klasę samą w sobie. Ulepszony system hamulcowy IVCB-6L zapewnia kontrolę w każdej sytuacji, możliwości dostosowywania w zależności od warunków nad wodą dostosowywania możliwości rzutowych. 10 łożysk HPCR® ze stali nierdzewnej + 1 łożysko kołowe zapewnia zwiększoną ochronę przed korozją. Stop X2-Cräftic zapewnia dodatkową ochronę przed korozją. Płyty boczne z węgla C6 zostały zastosowane w celu redukcji wagi a zarazem zachowania siły oraz wytrzymałości. System hamulcowy Matrix Drag System zapewnia ekstremalną siłę nacisku zestawioną z nieporównywalną gładkością pracy. D2 Gear Design pozwala na uzyskanie jeszcze bardziej wydajnej pracy łożysk a także zwiększenie ich wytrzymałości. Design DuraClutch pozwala na zwiększenie wytrzymałości System hamulcowy IVCB-6L(Infinitely Variable Centrifugal Brake) pozwala na precyzyjne skorygowanie ustawie pod katem wielu przynęt. Płyta boczna Gull Wing poz...
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
Abu Garcia
1100.00 zł     1410.00 zł
Abu Garcia
1150.00 zł     1410.00 zł
955.00 zł     1128.00 zł
44.00 zł     79.00 zł

Multiplikatory Revo Premier

Multiplikatory niskoprofilowe Abu Revo Premier są wyposażone w nowe rozwiązania takie jak system hamulcowy Carbon Matrix Drag System którego olbrzymia siła nacisku stanowi klasę samą w sobie. Ulepszony system hamulcowy IVCB-6L zapewnia kontrolę w każdej sytuacji, możliwości dostosowywania w zależności od warunków nad wodą dostosowywania możliwości rzutowych.


  • 10 łożysk HPCR® ze stali nierdzewnej + 1 łożysko kołowe zapewnia zwiększoną ochronę przed korozją.

  • Stop X2-Cräftic zapewnia dodatkową ochronę przed korozją.

  • Płyty boczne z węgla C6 zostały zastosowane w celu redukcji wagi a zarazem zachowania siły oraz wytrzymałości.

  • System hamulcowy Matrix Drag System zapewnia ekstremalną siłę nacisku zestawioną z nieporównywalną gładkością pracy.

  • D2 Gear Design pozwala na uzyskanie jeszcze bardziej wydajnej pracy łożysk a także zwiększenie ich wytrzymałości.

  • Design DuraClutch pozwala na zwiększenie wytrzymałości

  • System hamulcowy IVCB-6L(Infinitely Variable Centrifugal Brake) pozwala na precyzyjne skorygowanie ustawie pod katem wielu przynęt.

  • Płyta boczna Gull Wing pozwala na szybki dostęp do systemu hamulca oraz szpuli.

  • Szpula Infini IITM zapewnia dalekie rzuty oraz nawinięcie dużej ilości linki.

Abu Garcia
Abu Garcia
Przez 60 poprzednich lat, wędkarze z całego świata ufali firmie Abu Garcia jeśli chodzi o wędki i kołowrotki. Zaufanie zwiększało się z roku na rok i dzieje się tak cały czas. Nauczyło nas to, by nie poprzestawać na tym co jest, a ciągle zmieniać i unowocześniać sprzęt. Ważne dla nas jest również trzymanie się tradycji. Są serie, których nie przestaniemy produkować. Są sprzęty, których nie będziemy zmieniać, ponieważ takie jakie są, są najlepsze. To do nich się wędkarze przywiązali. Dla nas serie te, to królowe i królowie wędkarskiego rynku. Jednak ciągle powstają nowe modele, nowe technologie wprowadzamy na rynek co roku. Nasze laboratoria stale czuwają nad tym co dzieje się w świecie techniki i ulepszają materiały i mechanizmy. Zaufajcie nam, a nie będziecie sami. Zaufajcie nam, a zyskacie przyjazny sprzęt.
E-Katalog
Video-YouTube

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.