Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię
Wybierz kategorię
Internetowy sklep wędkarski z 59294 dostępnych produktów!
Wybierz kategorię

Daiwa Nowość 2021 Elastyczna osłona na wędkę i kołowrotek IS Elasticated Rod & Reel Hold * Cena już od 64.00 zł Pokaż produkty

Praktyczne i lekkie zabezpieczenie części szczytowej oraz dolnika wędki. Pasuje do wędek o długości 10ft., 12ft. i 13ft. Wyściełane etui zapewnia optymalną ochronę kołowrotka. Może być używane jako zewnętrzny, pojedynczy futerał w połączeniu z potrójnym futerałem IS, aby zwiększyć pojemność z 3 do 5 wędek. Materiał: poliester 600D
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
125.00 zł     194.00 zł
110.00 zł     185.00 zł

Elastyczna osłona na wędkę i kołowrotek IS Elasticated Rod & Reel Hold *

Praktyczne i lekkie zabezpieczenie części szczytowej oraz dolnika wędki. Pasuje do wędek o długości 10ft., 12ft. i 13ft. Wyściełane etui zapewnia optymalną ochronę kołowrotka. Może być używane jako zewnętrzny, pojedynczy futerał w połączeniu z potrójnym futerałem IS, aby zwiększyć pojemność z 3 do 5 wędek.
Materiał: poliester 600D
Daiwa
Daiwa
Daiwa posiada swoich przedstawicieli w wielu krajach na całym świecie. Najważniejsi przedstawiciele znajdują się w Japonii, USA, Australii, Francji, Niemczech oraz Wielkiej Brytanii. Zapotrzebowanie na towar marki Daiwa jednak jest tak duże, że coraz więcej mniejszych firm postanowiło sprzedawać te produkty w swoich krajach. Centrala Daiwy znana jest z tego, że gdy tylko wędkarze potrzebują specyficznego towaru, który sprawdzi się na lokalnym rynku i spełni ich oczekiwania, natychmiast go konstruuje i zaczyna sprzedawać. Między innymi tymi posunięciami zyskała sobie zaufanie. Zapewniona pomoc On-Line, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania czy infolinie na całym świecie są czynne non-stop. Każdy może zwrócić na coś uwagę lub podsunąć jakiś ciekawy pomysł.
Celem nadrzędnym korporacji jest oddać w ręce wędkarzy sprzęt wędkarski Daiwa jak najbardziej dopieszczony i zaawansowany technologicznie produkt, co czynią od lat z powodzeniem.
E-Katalog

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.