Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię
Wybierz kategorię
Internetowy sklep wędkarski z 59294 dostępnych produktów!
Wybierz kategorię

Daiwa Nowość 2021 Futerał na Wędkę IS Extension Rod Holdall For 1 Rod Extension Carp * Cena już od 104.00 zł Pokaż produkty

Wyściełany futerał transportowy na jedną karpiowę wędkę Extension 9ft. lub 10ft. Optymalna ochrona. Futerał można doczepić do modelu IS na 3 wędki Extension Carp zwiększając jego pojemność do pięciu. Materiał: poliester 600D
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
220.00 zł     331.00 zł
50.00 zł     136.00 zł
230.00 zł     346.00 zł
15.00 zł     65.00 zł

Futerał na Wędkę IS Extension Rod Holdall For 1 Rod Extension Carp *

Wyściełany futerał transportowy na jedną karpiowę wędkę Extension 9ft. lub 10ft. Optymalna ochrona. Futerał można doczepić do modelu IS na 3 wędki Extension Carp zwiększając jego pojemność do pięciu.
Materiał: poliester 600D
Daiwa
Daiwa
Daiwa posiada swoich przedstawicieli w wielu krajach na całym świecie. Najważniejsi przedstawiciele znajdują się w Japonii, USA, Australii, Francji, Niemczech oraz Wielkiej Brytanii. Zapotrzebowanie na towar marki Daiwa jednak jest tak duże, że coraz więcej mniejszych firm postanowiło sprzedawać te produkty w swoich krajach. Centrala Daiwy znana jest z tego, że gdy tylko wędkarze potrzebują specyficznego towaru, który sprawdzi się na lokalnym rynku i spełni ich oczekiwania, natychmiast go konstruuje i zaczyna sprzedawać. Między innymi tymi posunięciami zyskała sobie zaufanie. Zapewniona pomoc On-Line, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania czy infolinie na całym świecie są czynne non-stop. Każdy może zwrócić na coś uwagę lub podsunąć jakiś ciekawy pomysł.
Celem nadrzędnym korporacji jest oddać w ręce wędkarzy sprzęt wędkarski Daiwa jak najbardziej dopieszczony i zaawansowany technologicznie produkt, co czynią od lat z powodzeniem.
E-Katalog

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.