Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

Daiwa Multiplikatory Alphas CT SV SHL * Cena już od 1505.00 zł Pokaż produkty

Multiplikator Daiwa Alphas CT SV SHL to nowa koncepcja CT (Compact & Tough) daje możliwość komfortowego zarzucania zarówno bardzo lekkimi, jak i dużymi przynętami do ok.28g używając tego samego kołowrotka. Bez zmiany sprzętu możemy płynnie przejść z finezyjnego łowienia do połowu np. szczupaków. Frezowany CNC mechanizm umieszczony jest w stabilnym, aluminiowym korpusie i bez trudu wytrzyma nawet bardzo duże obciążenia. Hamulec Magforce-Z został lekko poprawiony (Air Brake System), by lepiej zabezpieczać przed nadmiernymi rozpędzeniem szpuli. ► CT (Compact & Tough) ► Korpus HARDBODYZ® ► 6 Łożysk kulkowych „CRBB®“ ► Hamulec UTD® ► Magforce®-Z magnetyczny hamulec ► Szpula SV ► Uchwyt korbki Soft-Touch ► Model na lewą rękę ► Made in Japan
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
44.00 zł     79.00 zł
110.00 zł     200.00 zł
Abu Garcia
1400.00 zł     1400.00 zł
Shimano Multiplikatory SLX DC 151
Nowość 2021!
Promocja!
690.00 zł     885.00 zł

Multiplikatory Alphas CT SV SHL *

Multiplikator Daiwa Alphas CT SV SHL to nowa koncepcja CT (Compact & Tough) daje możliwość komfortowego zarzucania zarówno bardzo lekkimi, jak i dużymi przynętami do ok.28g używając tego samego kołowrotka. Bez zmiany sprzętu możemy płynnie przejść z finezyjnego łowienia do połowu np. szczupaków. Frezowany CNC mechanizm umieszczony jest w stabilnym, aluminiowym korpusie i bez trudu wytrzyma nawet bardzo duże obciążenia. Hamulec Magforce-Z został lekko poprawiony (Air Brake System), by lepiej zabezpieczać przed nadmiernymi rozpędzeniem szpuli.
► CT (Compact & Tough)
► Korpus HARDBODYZ®
► 6 Łożysk kulkowych „CRBB®“
► Hamulec UTD®
► Magforce®-Z magnetyczny hamulec
► Szpula SV
► Uchwyt korbki Soft-Touch
► Model na lewą rękę
► Made in Japan
Daiwa
Daiwa
Daiwa posiada swoich przedstawicieli w wielu krajach na całym świecie. Najważniejsi przedstawiciele znajdują się w Japonii, USA, Australii, Francji, Niemczech oraz Wielkiej Brytanii. Zapotrzebowanie na towar marki Daiwa jednak jest tak duże, że coraz więcej mniejszych firm postanowiło sprzedawać te produkty w swoich krajach. Centrala Daiwy znana jest z tego, że gdy tylko wędkarze potrzebują specyficznego towaru, który sprawdzi się na lokalnym rynku i spełni ich oczekiwania, natychmiast go konstruuje i zaczyna sprzedawać. Między innymi tymi posunięciami zyskała sobie zaufanie. Zapewniona pomoc On-Line, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania czy infolinie na całym świecie są czynne non-stop. Każdy może zwrócić na coś uwagę lub podsunąć jakiś ciekawy pomysł.
Celem nadrzędnym korporacji jest oddać w ręce wędkarzy sprzęt wędkarski Daiwa jak najbardziej dopieszczony i zaawansowany technologicznie produkt, co czynią od lat z powodzeniem.
E-Katalog

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.