Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię
Wybierz kategorię
Internetowy sklep wędkarski z 59287 dostępnych produktów!
Wybierz kategorię

Daiwa Nowość 2021 Pokrowiec na 5 wędek IS Rod Holdall For 5 Rods * Cena już od 329.00 zł Pokaż produkty

Pokrowiec na wędki Daiwa stworzony do transportu pięciu uzbrojonych w kołowrotki wędek 12ft. Przy czym 3 wędki wkładane są od góry, a dwie od dołu. Wewnętrzne ściany oddzielające chronią sprzęt przed uszkodzeniem w czasie transportu. Futerał jest obszerny, dzięki czemu bardzo łatwo jest go zapakować. Dodatkowo można do niego doczepić dwa kolejne futerały. W kieszeni z tyłu schować możemy podpórki, sztyce do podbieraka itp. Wyposażony w zdejmowany pas na ramię i uchwyty transportowe. Materiał: poliester 600D ► Na 5 uzbrojonych wędek 12ft. ► Zewnętrzna kieszeń na akcesoria ► Zdejmowany pas transportowy
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
220.00 zł     331.00 zł
230.00 zł     346.00 zł
50.00 zł     136.00 zł
110.00 zł     185.00 zł

Pokrowiec na 5 wędek IS Rod Holdall For 5 Rods *

Pokrowiec na wędki Daiwa stworzony do transportu pięciu uzbrojonych w kołowrotki wędek 12ft. Przy czym 3 wędki wkładane są od góry, a dwie od dołu. Wewnętrzne ściany oddzielające chronią sprzęt przed uszkodzeniem w czasie transportu. Futerał jest obszerny, dzięki czemu bardzo łatwo jest go zapakować. Dodatkowo można do niego doczepić dwa kolejne futerały. W kieszeni z tyłu schować możemy podpórki, sztyce do podbieraka itp. Wyposażony w zdejmowany pas na ramię i uchwyty transportowe.
Materiał: poliester 600D
► Na 5 uzbrojonych wędek 12ft.
► Zewnętrzna kieszeń na akcesoria
► Zdejmowany pas transportowy
Daiwa
Daiwa
Daiwa posiada swoich przedstawicieli w wielu krajach na całym świecie. Najważniejsi przedstawiciele znajdują się w Japonii, USA, Australii, Francji, Niemczech oraz Wielkiej Brytanii. Zapotrzebowanie na towar marki Daiwa jednak jest tak duże, że coraz więcej mniejszych firm postanowiło sprzedawać te produkty w swoich krajach. Centrala Daiwy znana jest z tego, że gdy tylko wędkarze potrzebują specyficznego towaru, który sprawdzi się na lokalnym rynku i spełni ich oczekiwania, natychmiast go konstruuje i zaczyna sprzedawać. Między innymi tymi posunięciami zyskała sobie zaufanie. Zapewniona pomoc On-Line, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania czy infolinie na całym świecie są czynne non-stop. Każdy może zwrócić na coś uwagę lub podsunąć jakiś ciekawy pomysł.
Celem nadrzędnym korporacji jest oddać w ręce wędkarzy sprzęt wędkarski Daiwa jak najbardziej dopieszczony i zaawansowany technologicznie produkt, co czynią od lat z powodzeniem.
E-Katalog

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.