Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię
Wybierz kategorię

Daiwa Pokrowiec na wędki Black Widow Cena już od 335.00 zł Pokaż produkty

Wysokiej jakości, wyściełany pokrowiec na wędki Daiwa Black Widow na 3 wędki (wersja 12ft.) lub 4 wędki (wersja 13ft.) z kołowrotkami. Dodatkowo pomieści także 3 lub 4 wędki zapasowe. Pokrowiec przystosowany jest do transportu wędzisk z 50mm przelotką prowadzącą. Duża kieszeń na podbierak lub podpórki. Materiał: 100% poliester
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
33.00 zł     61.00 zł
2.50 zł     5.80 zł
70.00 zł     120.00 zł
170.00 zł     330.00 zł

Pokrowiec na wędki Black Widow

Wysokiej jakości, wyściełany pokrowiec na wędki Daiwa Black Widow na 3 wędki (wersja 12ft.) lub 4 wędki (wersja 13ft.) z kołowrotkami. Dodatkowo pomieści także 3 lub 4 wędki zapasowe.
Pokrowiec przystosowany jest do transportu wędzisk z 50mm przelotką prowadzącą. Duża kieszeń na podbierak lub podpórki.
Materiał: 100% poliester
Daiwa
Daiwa
Daiwa posiada swoich przedstawicieli w wielu krajach na całym świecie. Najważniejsi przedstawiciele znajdują się w Japonii, USA, Australii, Francji, Niemczech oraz Wielkiej Brytanii. Zapotrzebowanie na towar marki Daiwa jednak jest tak duże, że coraz więcej mniejszych firm postanowiło sprzedawać te produkty w swoich krajach. Centrala Daiwy znana jest z tego, że gdy tylko wędkarze potrzebują specyficznego towaru, który sprawdzi się na lokalnym rynku i spełni ich oczekiwania, natychmiast go konstruuje i zaczyna sprzedawać. Między innymi tymi posunięciami zyskała sobie zaufanie. Zapewniona pomoc On-Line, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania czy infolinie na całym świecie są czynne non-stop. Każdy może zwrócić na coś uwagę lub podsunąć jakiś ciekawy pomysł.
Celem nadrzędnym korporacji jest oddać w ręce wędkarzy sprzęt wędkarski Daiwa jak najbardziej dopieszczony i zaawansowany technologicznie produkt, co czynią od lat z powodzeniem.
E-Katalog

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.