Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

DAM MADCAT Nowość 2021 Wędki Black Cat-Stick Cena już od 407.00 zł Pokaż produkty

Kiedy projektowaliśmy i testowaliśmy tę wędkę sumową, przyświecała nam jedna myśl - aby stworzyć blank, który wytrzyma siłę największych sumów, ale i będzie odporny na szorstkie traktowanie go przez wędkarza w ferworze akcji. Tym samym stworzyliśmy podwójnie mocowane przelotki na w pełni szklanym blanku, mocne gumowane uchwyty i solidne, aluminiowe mocowanie kołowrotka. CAT-STICK to wędki, które mają trwać - idealnie pasują do łowienia z bojkami i spławikami na bardzo ciężkie przynęty. - Aluminiowy uchwyt kołowrotka - Super mocne przelotki SeaGuide® AG
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
8.20 zł     11.60 zł
550.00 zł     924.00 zł
25.00 zł     46.50 zł

Wędki Black Cat-Stick

Kiedy projektowaliśmy i testowaliśmy tę wędkę sumową, przyświecała nam jedna myśl - aby stworzyć blank, który wytrzyma siłę największych sumów, ale i będzie odporny na szorstkie traktowanie go przez wędkarza w ferworze akcji. Tym samym stworzyliśmy podwójnie mocowane przelotki na w pełni szklanym blanku, mocne gumowane uchwyty i solidne, aluminiowe mocowanie kołowrotka. CAT-STICK to wędki, które mają trwać - idealnie pasują do łowienia z bojkami i spławikami na bardzo ciężkie przynęty.
- Aluminiowy uchwyt kołowrotka
- Super mocne przelotki SeaGuide® AG
DAM MADCAT
DAM MADCAT
MADCAT jest marką premium wędkarstwa sumowego legendarnej niemieckiej firmy D.A.M. W ofercie marki MADCAT znajdują się specjalistyczne wędki sumowe, bardzo wytrzymałem plecionki, skuteczne przynęty oraz wiele wiele innego sprzętu wędkarskiego do połowu największych sumów.

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.