Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

Dragon Nowość 2022 Kamizelka techniczna Tech Vest Megabaits

Cena już od 243.00 zł Pokaż produkty
Kamizelka techniczna wyposażona w niezliczoną ilość kieszeni i schowków, zwykle utożsamiana ze spinningiem, ale na pewno przydatna dla aktywnego spławikowca, przemieszczającego się wzdłuż rzeki w poszukiwaniu kleni czy jazi. Wymiary: szer./wys.: 60 x 60 cm waga: 935 g
Opublikuj:

Kamizelka techniczna Tech Vest Megabaits

Kamizelka techniczna wyposażona w niezliczoną ilość kieszeni i schowków, zwykle utożsamiana ze spinningiem, ale na pewno przydatna dla aktywnego spławikowca, przemieszczającego się wzdłuż rzeki w poszukiwaniu kleni czy jazi.
Wymiary:
szer./wys.: 60 x 60 cm
waga: 935 g
Dragon
Dragon

Sprzęt wędkarski Dragon


Sprzęt wędkarski Dragon Fishing Equipment! Ogromna oferta wędzisk, kołowrotków, przynęt, zanęt, akcesoriów i odzieży wędkarskiej. DRAGON jest przedstawicielem marek: AFW, Meiho, Momoi, Mustad, O'Ki Tackle, Ryobi, Scotty, Toray, Versus, VK wyłącznie na terenie Polski. Team Dragon to grupa współpracujących z nami zapalonych wędkarzy, którzy od wielu lat testują nasz sprzęt na najbardziej wymagających łowiskach świata.
Wędkarze oczekują, że jakość oferowanego sprzętu będzie nadążać za ich rosnącymi umiejętnościami i ambicjami. Aby spełnić oczekiwania naszych Klientów, do produkcji kołowrotków wdrożyliśmy tzw. System Optymalizacji Jakości (ang. Quality Optimum System-QOS), polegający na stworzeniu zamkniętego łańcucha powiązań technologicznych, sterowanego na każdym etapie procesu wytwarzania – od wstępnego projektu po końcowy montaż. Ważnym elementem systemu jest wykorzystanie zoptymalizowanej konstrukcji z użyciem najwyższej klasy podzespołów i materiałów. Doskonałym przykładem jest np. łożysko – jeden z najważniejszych elementów decydujących o trwałości kołowrotka. Nie ilość, lecz przede wszystkim jakość zastosowanych łożysk wpływa na to, czy kołowrotek będzie służył przez wiele sezonów, czy też po kilkukrotnym użyciu wyląduje na śmietniku. Biorąc pod uwagę gabaryty oraz występujące podczas pracy obciążenia, najlepsze łożyska do kołowrotków wytwarzane są obecnie w Japonii, na Tajwanie i w Niemczech. Właśnie takie łożyska stosujemy w kołowrotkach Dragona! Dzięki temu nawet najtańsze modele spełniają wysokie standardy, pracują bezawaryjnie i nigdy nie zawodzą swoich właścicieli!
E-Katalog

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.