Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

FMFly Zestawy materiałów Basic Cena już od 105.00 zł Pokaż produkty

Zestawy materiałów dla początkujących muszkarzy na start przygody z wykonywaniem sztucznych much. Zostały opracowane przez Krystiana Niemy wg rodzajów much i w ten sposób dostępne są zestawy do suchych much, nimf oraz streamerów - trzech najpopularniejszych grup sztucznych much. Materiały pozwalają na wykonanie elementów much przy zastosowaniu różnych technik i z zastosowaniem różnych materiałów oraz poznania ich struktury i właściwości. Uniwersalna kolorystyka pozwala na wykonanie skutecznych wzorów do połowu pstrągów, lipieni, kleni i innych gatunków.
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
135.00 zł     219.00 zł
7.90 zł     13.00 zł
7.80 zł     12.30 zł
Hemingway's
7.60 zł     12.50 zł
26.00 zł     38.60 zł
9.00 zł     15.20 zł
5.50 zł     13.00 zł
16.80 zł     29.00 zł

Zestawy materiałów Basic

Zestawy materiałów dla początkujących muszkarzy na start przygody z wykonywaniem sztucznych much.
Zostały opracowane przez Krystiana Niemy wg rodzajów much i w ten sposób dostępne są zestawy do suchych much, nimf oraz streamerów - trzech najpopularniejszych grup sztucznych much.

Materiały pozwalają na wykonanie elementów much przy zastosowaniu różnych technik i z zastosowaniem różnych materiałów oraz poznania ich struktury i właściwości.
Uniwersalna kolorystyka pozwala na wykonanie skutecznych wzorów do połowu pstrągów, lipieni, kleni i innych gatunków.
FMFly
FMFly
Oferta została przygotowana oraz przetestowana przez grupę muszkarzy z południa Polski pod przewodnictwem Krystiana Niemy. Dzięki bezpośredniemu importowi zapewniamy szeroką ofertę produkowanych modeli oraz bardzo atrakcyjne ceny.
W ofercie wiele produktów dla muszkarzy od materiałów i narzędzi do wykonywania much, haczyków produkowanych w cenionych i znanych japońskich i nie tylko fabrykach, a także i inne produkty.
Ostatnie komentarze
Aby dodać opinię, musisz się zalogować.