Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

Guideline Nowość 2022 Okulary polaryzacyjne Ambush Sunglasses Grey Lens Silver Mirror Coating

Cena już od 222.00 zł Pokaż produkty
Polaryzacyjne okulary przeciwsłoneczne Guideline Ambush z szkłami szaro/srebrnymi mają matową, ciemnoczerwoną oprawkę z poliwęglanu o lekko zakrzywionym kształcie, aby odciąć przeszkadzające światło z boków. Wyposażony we wszystkie metalowe zawiasy i gumowany obszar z tyłu zauszników i na nosie, co zapewnia wygodne i bezpieczne dopasowanie bez poślizgu. Soczewki są szare, polaryzacyjne TAC z lustrzaną powłoką Silver Revo, aby zapewnić ładny wygląd. Szare soczewki doskonale nadają się do łowienia w świetle dziennym/silnym słońcu, ponieważ jest to kolor, który najskuteczniej blokuje światło naszych okularów przeciwsłonecznych. Szary kolor jest neutralny i daje prawdziwe kolory bez zniekształceń. Powłoka ochronna UV400 we wszystkich naszych soczewkach blokuje 100% szkodliwych promieni UVA i UVB. Soczewki polaryzacyjne redukują odbicia powierzchniowe i znacznie redukują odblaski, dzięki czemu znacznie łatwiej jest dostrzec ryby w wodzie. Jest to bardzo ważne podczas łowienia wzrokowego w czystych rzekach lub na równinach tropikalnych, ale równie ważna jest możliwość monitorowania każd...
Opublikuj:

Okulary polaryzacyjne Ambush Sunglasses Grey Lens Silver Mirror Coating

Polaryzacyjne okulary przeciwsłoneczne Guideline Ambush z szkłami szaro/srebrnymi mają matową, ciemnoczerwoną oprawkę z poliwęglanu o lekko zakrzywionym kształcie, aby odciąć przeszkadzające światło z boków. Wyposażony we wszystkie metalowe zawiasy i gumowany obszar z tyłu zauszników i na nosie, co zapewnia wygodne i bezpieczne dopasowanie bez poślizgu. Soczewki są szare, polaryzacyjne TAC z lustrzaną powłoką Silver Revo, aby zapewnić ładny wygląd. Szare soczewki doskonale nadają się do łowienia w świetle dziennym/silnym słońcu, ponieważ jest to kolor, który najskuteczniej blokuje światło naszych okularów przeciwsłonecznych.

Szary kolor jest neutralny i daje prawdziwe kolory bez zniekształceń. Powłoka ochronna UV400 we wszystkich naszych soczewkach blokuje 100% szkodliwych promieni UVA i UVB. Soczewki polaryzacyjne redukują odbicia powierzchniowe i znacznie redukują odblaski, dzięki czemu znacznie łatwiej jest dostrzec ryby w wodzie. Jest to bardzo ważne podczas łowienia wzrokowego w czystych rzekach lub na równinach tropikalnych, ale równie ważna jest możliwość monitorowania każdej ryby podążającej za naszą muchą przed podniesieniem linki. Polaryzacja zmniejsza również zmęczenie oczu i zwiększa dokładność widzenia oraz poprawia wydajność widzenia. Okulary przeciwsłoneczne Ambush są dostarczane w wytrzymałym futerale zapinanym na zamek z dołączoną ściereczką do czyszczenia.

Ochrona: UV400 blokuje 100% szkodliwego promieniowania UVA i UVB
Zalecane użycie: w ciągu dnia, światło słoneczne
Guideline
Guideline
Guideline jest wiodącą skandynawską marką wędkarską posiadającą ponad 20-letnie doświadczenie w projektowaniu i opracowywaniu własnych produktów. Guideline posiada szeroką gamę produktów, które pasują do wszystkich poziomów umiejętności i oczekiwań. W ofercie znajdują się wysokiej jakości wędki muchowe, kołowrotki, linki i wiele innych akcesoriów potrzebnym wędkarzowi muchowemu.
Wędkarstwo muchowe, które uprawiamy, wymaga coraz więcej wysokiej jakości sprzętu, którego używamy.
Ostatnie komentarze
Aby dodać opinię, musisz się zalogować.