Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

Guideline Nowość 2022 Okulary polaryzacyjne Experience Sunglasses

Cena już od 315.00 zł Pokaż produkty
Okulary przeciwsłoneczne Guideline Experience to nasz topowy model z wysokiej jakości nylonowymi soczewkami, które zapewniają doskonałą przejrzystość, bardzo małe zniekształcenia i maksymalną przepuszczalność światła. Rama jest nowoczesna i ponadczasowa i równie dobrze komponuje się w mieście, jak i nad rzeką. Kształt jest lekko wygięty, dzięki czemu dobrze zakrywa boki. Zauszniki mają kontrastowy kolor, który jest podgumowany, co oznacza, że ​​dobrze leżą na głowie i nie zsuwają się. Szare soczewki doskonale nadają się do łowienia w świetle dziennym/silnym słońcu, ponieważ jest to kolor, który najskuteczniej blokuje światło naszych okularów przeciwsłonecznych. Podobnie jak inne nasze okulary, Experience blokuje również 100% szkodliwych promieni UVA i UVB, a soczewka jest polaryzowana. Soczewki polaryzacyjne redukują odbicia powierzchniowe i znacznie redukują odblaski, dzięki czemu znacznie łatwiej jest dostrzec ryby w wodzie. Jest to bardzo ważne podczas łowienia wzrokowego w czystych rzekach lub na równinach tropikalnych, ale równie ważna jest możliwość monitorowania każdej...
Opublikuj:

Okulary polaryzacyjne Experience Sunglasses

Okulary przeciwsłoneczne Guideline Experience to nasz topowy model z wysokiej jakości nylonowymi soczewkami, które zapewniają doskonałą przejrzystość, bardzo małe zniekształcenia i maksymalną przepuszczalność światła. Rama jest nowoczesna i ponadczasowa i równie dobrze komponuje się w mieście, jak i nad rzeką. Kształt jest lekko wygięty, dzięki czemu dobrze zakrywa boki.
Zauszniki mają kontrastowy kolor, który jest podgumowany, co oznacza, że ​​dobrze leżą na głowie i nie zsuwają się. Szare soczewki doskonale nadają się do łowienia w świetle dziennym/silnym słońcu, ponieważ jest to kolor, który najskuteczniej blokuje światło naszych okularów przeciwsłonecznych.
Podobnie jak inne nasze okulary, Experience blokuje również 100% szkodliwych promieni UVA i UVB, a soczewka jest polaryzowana.

Soczewki polaryzacyjne redukują odbicia powierzchniowe i znacznie redukują odblaski, dzięki czemu znacznie łatwiej jest dostrzec ryby w wodzie. Jest to bardzo ważne podczas łowienia wzrokowego w czystych rzekach lub na równinach tropikalnych, ale równie ważna jest możliwość monitorowania każdej ryby podążającej za naszą muchą przed podniesieniem linki.
Polaryzacja zmniejsza również zmęczenie oczu i zwiększa dokładność widzenia oraz poprawia wydajność widzenia. Okulary przeciwsłoneczne Guideline Experience są dostarczane w wytrzymałym, twardym etui z zamkiem błyskawicznym i dołączoną ściereczką do czyszczenia.

Ochrona: UV400 blokuje 100% szkodliwego promieniowania UVA i UVB
Zalecane użycie: w ciągu dnia, światło słoneczne
Guideline
Guideline
Guideline jest wiodącą skandynawską marką wędkarską posiadającą ponad 20-letnie doświadczenie w projektowaniu i opracowywaniu własnych produktów. Guideline posiada szeroką gamę produktów, które pasują do wszystkich poziomów umiejętności i oczekiwań. W ofercie znajdują się wysokiej jakości wędki muchowe, kołowrotki, linki i wiele innych akcesoriów potrzebnym wędkarzowi muchowemu.
Wędkarstwo muchowe, które uprawiamy, wymaga coraz więcej wysokiej jakości sprzętu, którego używamy.
Ostatnie komentarze
Aby dodać opinię, musisz się zalogować.