Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

Guideline Zestaw muchowy Epik Pike Cena już od 1048.00 zł Pokaż produkty

Kompletny zestaw muchowy na szczupaka

Zestaw Guideline Epik Pike został specjalnie zaprojektowany dla wędkarzy łowiących szczupaki, ale ze względu na swoje parametry można rzucać nim większymi muchami. Nowe zestawy zostały udoskonalone i z nową serią wędzisk zyskały nową akcję, wygląd. Nowe technologie pozwoliły na zredukowanie żywic zawartych w blanku muchówki co w rezultacie wpłynęło na zmniejszenie wagi w porównaniu do poprzednich zestawów. W zestawie znajduje się nasz nowy, wysokiej jakości kołowrotek Favo dopasowany do wędziska, a wraz z nim zaprojektowana dla nas pływająca linka Guideline WF, podkład, przypon z żyłki oraz przypon stalowy. Te zestawy są gotowe do użycia prosto po wyjęciu z pokrowca, wystarczy tylko dowiązać przypon oraz muchę i gotowe.
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
4.90 zł     8.00 zł
7.50 zł     13.00 zł
4.90 zł     9.80 zł
430.00 zł     645.00 zł

Zestaw muchowy Epik Pike

Zestaw Guideline Epik Pike został specjalnie zaprojektowany dla wędkarzy łowiących szczupaki, ale ze względu na swoje parametry można rzucać nim większymi muchami.

Nowe zestawy zostały udoskonalone i z nową serią wędzisk zyskały nową akcję, wygląd.
Nowe technologie pozwoliły na zredukowanie żywic zawartych w blanku muchówki co w rezultacie wpłynęło na zmniejszenie wagi w porównaniu do poprzednich zestawów.
W zestawie znajduje się nasz nowy, wysokiej jakości kołowrotek Favo dopasowany do wędziska, a wraz z nim zaprojektowana dla nas pływająca linka Guideline WF, podkład, przypon z żyłki oraz przypon stalowy.

Te zestawy są gotowe do użycia prosto po wyjęciu z pokrowca, wystarczy tylko dowiązać przypon oraz muchę i gotowe.
Guideline
Guideline
Guideline jest wiodącą skandynawską marką wędkarską posiadającą ponad 20-letnie doświadczenie w projektowaniu i opracowywaniu własnych produktów. Guideline posiada szeroką gamę produktów, które pasują do wszystkich poziomów umiejętności i oczekiwań. W ofercie znajdują się wysokiej jakości wędki muchowe, kołowrotki, linki i wiele innych akcesoriów potrzebnym wędkarzowi muchowemu.
Wędkarstwo muchowe, które uprawiamy, wymaga coraz więcej wysokiej jakości sprzętu, którego używamy.

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.