Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

GURU Stopery Speedstops

Cena już od 11.00 zł Pokaż produkty
Stopery Guru Speed Stops skracają czas potrzebny na zmianę przynęty. Plastikowe stopery są przymocowane bezpośrednio do włosa i mają małą średnicę, co zapobiega uszkodzeniu przynęty. Idealne do pelletu wierconego, miękkiego pelletu, mięsa, kukurydzy, kulek proteinowych i robaków. - 36 sztuk w opakowaniu
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
5.50 zł     9.50 zł
7.20 zł     11.80 zł

Stopery Speedstops

Stopery Guru Speed Stops skracają czas potrzebny na zmianę przynęty. Plastikowe stopery są przymocowane bezpośrednio do włosa i mają małą średnicę, co zapobiega uszkodzeniu przynęty. Idealne do pelletu wierconego, miękkiego pelletu, mięsa, kukurydzy, kulek proteinowych i robaków.
- 36 sztuk w opakowaniu
GURU
GURU
GURU jest brytyjską bardzo wyjątkową marką, oferującą innowacyjne i najnowocześniejsze produkty, które przemawiają do większości wędkarzy preferujących gruntowe metody połowu - w szczególności tzw. method feeder.
Znaczna część asortymentu został dokładnie pomyślany dzięki ścisłej konsultacji z ekspertami: Steve Ringer i nowego menedżera marki Guru, Adama Rooneya.
Oferta zawiera specjalistyczne koszyki do metody, różne modele od klasycznych, poprzez te na głębokie łowiska, niezwykle popularne pudełka z sitkami, podpórki do feederów, bardzo dobre haczyki i inne wysokiej jakości akcesoria.

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.