Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

Jaxon Trójnóg Cena już od 36.50 zł Pokaż produkty

Trójnóg daje nam nad wodą bardzo dużo możliwości. Podstawową cechą jest jego stabilność i możlwość ustawienia w dowolnym miejscu. Po zastosowaniu do niego rolki, grzebienia czy innej profilowanej nasadki świetnie nadaje się do wyczynowego łowienia na baty lub zestawy skrócone. Karpiarze i osoby preferujące gruntowe metody łowienia mogą zastosować dwa trójnogi i wraz z poprzeczkami urządzić sobie idealne stanowisko.
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
37.00 zł     53.00 zł
786.00 zł     786.00 zł
8.00 zł     13.00 zł

Trójnóg

Trójnóg daje nam nad wodą bardzo dużo możliwości. Podstawową cechą jest jego stabilność i możlwość ustawienia w dowolnym miejscu.
Po zastosowaniu do niego rolki, grzebienia czy innej profilowanej nasadki świetnie nadaje się do wyczynowego łowienia na baty lub zestawy skrócone.
Karpiarze i osoby preferujące gruntowe metody łowienia mogą zastosować dwa trójnogi i wraz z poprzeczkami urządzić sobie idealne stanowisko.
Jaxon
Jaxon
Marka Jaxon jest obecna na polskim rynku wędkarskim od 1984 roku. Jesteśmy jedną z największych hurtowni wędkarskich w Europie Centralnej. Prezentujemy kompleksową ofertę sprzętu wędkarskiego obejmującą wędziska, kołowrotki, żyłki, plecionki, przynęty spinningowe, haczyki, spławiki, podbieraki i tysiące różnych akcesoriów wędkarskich. Nasza oferta handlowa jest skierowana do wędkarzy w myśl podstawowej zasady - bezkompromisowa jakość w konkurencyjnej cenie. Jesteśmy obecni praktycznie we wszystkich dobrych polskich sklepach wędkarskich.
Z roku na rok rośnie znaczenie wyrobów sygnowanych znakiem JAXON w wielu krajach europejskich. Wszystkie nasze produkty przed dopuszczeniem do sprzedaży przechodzą wielostopniową serię testów prowadzonych przez grono najlepszych ekspertów wędkarskich. Prowadzimy dobrze zaopatrzony serwis, udzielamy gwarancji na wszystkie wędki i kołowrotki JAXON.
Sprzęt wędkarski Jaxon cieszy się zasłużenie dobrą opinią wśród szerokiej rzeszy wędkarzy. Coraz chętniej po nasze towary sięgają wędkarze profesjonaliści startujący na krajowych i międzynarodowych zawodach wędkarskich.
E-Katalog

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.