Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

Jaxon Trójnóg Cena już od 38.00 zł Pokaż produkty

Trójnóg daje nam nad wodą bardzo dużo możliwości. Podstawową cechą jest jego stabilność i możlwość ustawienia w dowolnym miejscu. Po zastosowaniu do niego rolki, grzebienia czy innej profilowanej nasadki świetnie nadaje się do wyczynowego łowienia na baty lub zestawy skrócone. Karpiarze i osoby preferujące gruntowe metody łowienia mogą zastosować dwa trójnogi i wraz z poprzeczkami urządzić sobie idealne stanowisko.
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
15.00 zł     21.00 zł
2.90 zł     4.40 zł
4.30 zł     7.70 zł
10.00 zł     15.00 zł

Trójnóg

Trójnóg daje nam nad wodą bardzo dużo możliwości. Podstawową cechą jest jego stabilność i możlwość ustawienia w dowolnym miejscu.
Po zastosowaniu do niego rolki, grzebienia czy innej profilowanej nasadki świetnie nadaje się do wyczynowego łowienia na baty lub zestawy skrócone.
Karpiarze i osoby preferujące gruntowe metody łowienia mogą zastosować dwa trójnogi i wraz z poprzeczkami urządzić sobie idealne stanowisko.
Jaxon
Jaxon
Marka Jaxon jest obecna na polskim rynku wędkarskim od 1984 roku. Jesteśmy jedną z największych hurtowni wędkarskich w Europie Centralnej. Prezentujemy kompleksową ofertę sprzętu wędkarskiego obejmującą wędziska, kołowrotki, żyłki, plecionki, przynęty spinningowe, haczyki, spławiki, podbieraki i tysiące różnych akcesoriów wędkarskich. Nasza oferta handlowa jest skierowana do wędkarzy w myśl podstawowej zasady - bezkompromisowa jakość w konkurencyjnej cenie. Jesteśmy obecni praktycznie we wszystkich dobrych polskich sklepach wędkarskich.
Z roku na rok rośnie znaczenie wyrobów sygnowanych znakiem JAXON w wielu krajach europejskich. Wszystkie nasze produkty przed dopuszczeniem do sprzedaży przechodzą wielostopniową serię testów prowadzonych przez grono najlepszych ekspertów wędkarskich. Prowadzimy dobrze zaopatrzony serwis, udzielamy gwarancji na wszystkie wędki i kołowrotki JAXON.
Sprzęt wędkarski Jaxon cieszy się zasłużenie dobrą opinią wśród szerokiej rzeszy wędkarzy. Coraz chętniej po nasze towary sięgają wędkarze profesjonaliści startujący na krajowych i międzynarodowych zawodach wędkarskich.
E-Katalog

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.