Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

Loon Outdoors Nowość 2021 Nożyczki Loon Razor Scissor 4 Inch Cena już od 130.00 zł Pokaż produkty

Ostre, wygodne, precyzyjne nożyczki Loon Razor Scissor 4 Inch. Odpowiednio nazwane, ponieważ są bardzo ostre. Jedno z prostych ostrzy jest ząbkowane, a drugie nie jest ząbkowane, co pomaga w chwytaniu materiałów w celu wyeliminowania poślizgu materiału. Radełkowane pokrętło napinające umożliwia regulację w określonych zastosowaniach. - Strojony ręcznie w USA - Pokrętło radełkowane napinające - Ostrza: jedno gładkie, drugie ząbkowane - Uchwyt malowany proszkowo
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
Wizard Andrzej Zasadzki
9.00 zł     15.00 zł
Wizard Andrzej Zasadzki
9.00 zł     13.80 zł
2.00 zł     5.00 zł
4.90 zł     8.50 zł

Nożyczki Loon Razor Scissor 4 Inch

Ostre, wygodne, precyzyjne nożyczki Loon Razor Scissor 4 Inch. Odpowiednio nazwane, ponieważ są bardzo ostre. Jedno z prostych ostrzy jest ząbkowane, a drugie nie jest ząbkowane, co pomaga w chwytaniu materiałów w celu wyeliminowania poślizgu materiału. Radełkowane pokrętło napinające umożliwia regulację w określonych zastosowaniach.
- Strojony ręcznie w USA
- Pokrętło radełkowane napinające
- Ostrza: jedno gładkie, drugie ząbkowane
- Uchwyt malowany proszkowo
Loon Outdoors
Loon Outdoors
Loon Outdoors to amerykańska marka specjalizująca się w akcesoriach muchowych (głównie chemii), a ostatnio rozszerza ofertę o narzędzia muchowe.
Każdy wędkarz długo zastanawia się, co zabrać ze sobą nad wodę. My uważamy, że równie ważne jest to, co tam po sobie zostawimy.
Sumienny wędkarz powinien przypisywać należytą wagę zadbaniu o naturalne warunki i zasoby na łowisku. Nasze produkty powstają z myślą o bezpieczeństwie ryb, łowisk i wędkarzy - oczywiście z zachowaniem dbałości o ich jakość i użyteczność.
Oferując produkty wielokrotnego użytku wykonane z biodegradowalnych materiałów, dbamy o to, aby zagubione akcesoria oraz użyte środki nie stanowiły zagrożenia dla środowiska.
Nasze produkty pozwolą Ci wędkować z czystym sumieniem.

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.