Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

Marc Petitjean Imadło Swiss Vise Master Cena już od 2940.00 zł Pokaż produkty

Imadła produkowane w Szwajcarii. Najwyższa światowa jakość! Bezkompromisowe podejście do projektowania imadeł dla muszkarzy wykonujących muchy. Imadło Marc Petitjean Swiss Vise Master posiada możliwość ustawienia szczęk w różnych pozycjach i oczywiście pełne Full Rotary. Szczęki posiadają szeroką regulację umożliwiającą stosowanie haczyków w przedziale #32 to #9/0 . Uchwyt do stołu może być regulowany do grubości blatu 10 cm. Uchwyt do stołu składa się z dwóch głównych części, można je rozkręcić i złożyć z niego podstawkę do imadła, by stało one swobodnie na stole. W zestawie znajduje się 5 igieł do much tubowych, które mocuje się od strony rączki, którą obracamy szczęki. Dostarczane z: - kodurowa torba podróżna - Dostęp do instrukcji wideo online w języku angielskim, francuskim i niemieckim.
Opublikuj:
Polecane produkty
Marc Petitjean
Cena od 2500.00 zł
Marc Petitjean
Cena od 160.00 zł
Cena od 1616.00 zł
Promocje wg kategorii
4.90 zł     8.00 zł
4.40 zł     7.80 zł
6.00 zł     11.00 zł
Wizard Andrzej Zasadzki
9.00 zł     13.80 zł

Imadło Swiss Vise Master

Imadła produkowane w Szwajcarii. Najwyższa światowa jakość! Bezkompromisowe podejście do projektowania imadeł dla muszkarzy wykonujących muchy.
Imadło Marc Petitjean Swiss Vise Master posiada możliwość ustawienia szczęk w różnych pozycjach i oczywiście pełne Full Rotary.
Szczęki posiadają szeroką regulację umożliwiającą stosowanie haczyków w przedziale #32 to #9/0 .
Uchwyt do stołu może być regulowany do grubości blatu 10 cm. Uchwyt do stołu składa się z dwóch głównych części, można je rozkręcić i złożyć z niego podstawkę do imadła, by stało one swobodnie na stole.

W zestawie znajduje się 5 igieł do much tubowych, które mocuje się od strony rączki, którą obracamy szczęki.

Dostarczane z:
- kodurowa torba podróżna
- Dostęp do instrukcji wideo online w języku angielskim, francuskim i niemieckim.
Marc Petitjean
Marc Petitjean
Marc Petitjean to szwajcarska marka produkująca najwyższej jakości narzędzia muchowe!
Od 1990 roku Marc Petitjean opracował dla nowoczesnego muszkarza niewielką, ale wszechstronną gamę produktów wędkarskich. Przez lata wprowadziliśmy na rynek wiele nowych i pomysłowych produktów. Niezależnie od ich kosztu lub złożoności, wszystkie mają na celu zapewnienie innowacyjnemu fly tierowi możliwości tworzenia i wykonywania lepszych much.
Jesteśmy dumni, że produkty Marc Petitjean zostały uhonorowane 15 międzynarodowymi nagrodami.
Video-YouTube

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.