Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

Massive Baits Bulk Amino Liquid Cena już od 117.00 zł Pokaż produkty

SPECIAL AMINO to coś więcej niż DIP!!! Amino służą do zewnętrznego aromatyzowania kulek, pelletów, ziaren i innych przynęt karpiowych. Mocno skoncentrowane substancje, Robin Red, AMINOKWASY, extrakty, betaina to tylko niektóre sekretne dodatki. Bardzo mocny zapach, skuteczny cały rok. Przynęty najlepiej moczyć bezpośrednio przed użyciem. W celu uzyskania maksymalnej siły wabienia, przynęty zamoczyć na kilka godzin w Amino. Nie rozpuszcza materiałów PVA, doskonale nadaje się do PVA Stick i do Metody oraz do polewania i dopalania przynęt.
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
24.00 zł     36.00 zł
6.50 zł     11.00 zł
22.50 zł     35.60 zł
14.00 zł     23.00 zł

Bulk Amino Liquid

SPECIAL AMINO to coś więcej niż DIP!!! Amino służą do zewnętrznego aromatyzowania kulek, pelletów, ziaren i innych przynęt karpiowych. Mocno skoncentrowane substancje, Robin Red, AMINOKWASY, extrakty, betaina to tylko niektóre sekretne dodatki.
Bardzo mocny zapach, skuteczny cały rok. Przynęty najlepiej moczyć bezpośrednio przed użyciem. W celu uzyskania maksymalnej siły wabienia, przynęty zamoczyć na kilka godzin w Amino. Nie rozpuszcza materiałów PVA, doskonale nadaje się do PVA Stick i do Metody oraz do polewania i dopalania przynęt.
Massive Baits
Massive Baits

Firma Massive Carp Baits & Tackle powstała w 2009 roku i jest prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem w segmencie wędkarstwa karpiowego posiadającym markę Massive Baits. Wieloletnie branżowe doświadczenie założycieli, pozwala na dostosowanie oferty według panujących trendów.
Produkty wykonane są z najwyższej jakości komponentów w europejskich fabrykach, przy zachowaniu standardów produkcji i wdrożeniu nowoczesnych technologii.
W studiu projektowym Massive Carp Baits & Tackle tworzone są niedostępne dotąd kompozycje produktowe, które dzięki odpowiednim składnikom, zaspokoją gusta nawet najbardziej wybrednych okazów.
Skuteczność połowów potwierdzają testerzy i konsultanci Massive Carp Baits & Tackle.

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.