Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

Massive Baits Dip Limited Edition Amino Glug Cena już od 36.00 zł Pokaż produkty

Produkt limitowany, dostępny jedynie w sieci sklepów Fishing-Mart.

Dopełnieniem oferty Limited Edition, powstałej w wyniku współpracy ekspertów Massive Baits z ekipą karpiarzy Fishing-Mart jest doskonałej jakości amino-glug. Jest to nic innego jak bardzo wydajny dip o charakterystycznym zapachu, który umożliwi zwabienie okazów dużych karpi. Unikatowe połączenie wielu składników, zapewniające optymalne rozprzestrzenianie się zapachu. Podobnie jak w przypadku kulek, dominującą nutą zapachową jest kalmar oraz truskawka - to połączenie okazało się niezwykle skuteczne podczas testów w sezonie 2019.
Opublikuj:
Polecane produkty
Cena od 27.50 zł
Cena od 42.00 zł
Promocje wg kategorii
12.50 zł     21.00 zł
21.00 zł     33.50 zł
12.00 zł     24.00 zł

Dip Limited Edition Amino Glug

Dopełnieniem oferty Limited Edition, powstałej w wyniku współpracy ekspertów Massive Baits z ekipą karpiarzy Fishing-Mart jest doskonałej jakości amino-glug.
Jest to nic innego jak bardzo wydajny dip o charakterystycznym zapachu, który umożliwi zwabienie okazów dużych karpi. Unikatowe połączenie wielu składników, zapewniające optymalne rozprzestrzenianie się zapachu. Podobnie jak w przypadku kulek, dominującą nutą zapachową jest kalmar oraz truskawka - to połączenie okazało się niezwykle skuteczne podczas testów w sezonie 2019.
Massive Baits
Massive Baits
Firma Massive Carp Baits & Tackle powstała w 2009 roku i jest prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem w segmencie wędkarstwa karpiowego. Wieloletnie branżowe doświadczenie założycieli, pozwala na dostosowanie oferty według panujących trendów.

Produkty wykonane są z najwyższej jakości komponentów w europejskich fabrykach, przy zachowaniu standardów produkcji i wdrożeniu nowoczesnych technologii.
W studiu projektowym Massive Carp Baits & Tackle tworzone są niedostępne dotąd kompozycje produktowe, które dzięki odpowiednim składnikom, zaspokoją gusta nawet najbardziej wybrednych okazów.
Skuteczność połowów potwierdzają testerzy i konsultanci Massive Carp Baits & Tackle.

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.