Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

Massive Baits Konserwant Boilie Preserve Cena już od 52.00 zł Pokaż produkty

Płynny konserwant do kulek. Zabezpiecza kulki przed zepsuciem się przez co po ugotowaniu wystarczy że przeschną do uzyskania odpowiedniej konsystencji i będziesz mógł je zamknąć w szczelnym opakowaniu. Konserwant to substancja spożywcza i jest całkowicie bezpieczna dla ryb. Dawkowanie: do 100 ml/kg
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
15.00 zł     31.00 zł
Dynamite Baits Kulki Fluoro Pop Up Robin Red
Nowość 2021!
Promocja!
21.00 zł     35.00 zł
11.60 zł     19.50 zł
6.00 zł     9.00 zł

Konserwant Boilie Preserve

Płynny konserwant do kulek. Zabezpiecza kulki przed zepsuciem się przez co po ugotowaniu wystarczy że przeschną do uzyskania odpowiedniej konsystencji i będziesz mógł je zamknąć w szczelnym opakowaniu. Konserwant to substancja spożywcza i jest całkowicie bezpieczna dla ryb.

Dawkowanie: do 100 ml/kg
Massive Baits
Massive Baits

Firma Massive Carp Baits & Tackle powstała w 2009 roku i jest prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem w segmencie wędkarstwa karpiowego posiadającym markę Massive Baits. Wieloletnie branżowe doświadczenie założycieli, pozwala na dostosowanie oferty według panujących trendów.
Produkty wykonane są z najwyższej jakości komponentów w europejskich fabrykach, przy zachowaniu standardów produkcji i wdrożeniu nowoczesnych technologii.
W studiu projektowym Massive Carp Baits & Tackle tworzone są niedostępne dotąd kompozycje produktowe, które dzięki odpowiednim składnikom, zaspokoją gusta nawet najbardziej wybrednych okazów.
Skuteczność połowów potwierdzają testerzy i konsultanci Massive Carp Baits & Tackle.

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.