Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

Massive Baits Kulki Green Mulberry Boilie Cena już od 43.50 zł Pokaż produkty

Green Mulberry - Zielona Morwa to mega owocowa przynęta. Aromat jest bardzo mocny i charakteryzuje się słodko-kwaśną i kwiatową nutą zapachową. Baza orzechowa mixu Vario Nutz jest tu pełna orzechów i frakcji, a ostrości dodaje Spanish Pepper. Kulka doskonała również na amury! - maczka tygrysia pełnotłusta - mączka tygrysia grubomielona - mączka arachidowa - Nectarblend (Haith's) - Spanish Pepper (Haith's) - Hi Protein Crumbs (Haith's) - Peanut Granules (Haith's) - Betain HCl
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
4.50 zł     7.50 zł
21.00 zł     31.00 zł
15.00 zł     24.00 zł
15.00 zł     31.00 zł

Kulki Green Mulberry Boilie

Green Mulberry - Zielona Morwa to mega owocowa przynęta. Aromat jest bardzo mocny i charakteryzuje się słodko-kwaśną i kwiatową nutą zapachową.
Baza orzechowa mixu Vario Nutz jest tu pełna orzechów i frakcji, a ostrości dodaje Spanish Pepper.

Kulka doskonała również na amury!

- maczka tygrysia pełnotłusta
- mączka tygrysia grubomielona
- mączka arachidowa
- Nectarblend (Haith's)
- Spanish Pepper (Haith's)
- Hi Protein Crumbs (Haith's)
- Peanut Granules (Haith's)
- Betain HCl
Massive Baits
Massive Baits

Firma Massive Carp Baits & Tackle powstała w 2009 roku i jest prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem w segmencie wędkarstwa karpiowego posiadającym markę Massive Baits. Wieloletnie branżowe doświadczenie założycieli, pozwala na dostosowanie oferty według panujących trendów.
Produkty wykonane są z najwyższej jakości komponentów w europejskich fabrykach, przy zachowaniu standardów produkcji i wdrożeniu nowoczesnych technologii.
W studiu projektowym Massive Carp Baits & Tackle tworzone są niedostępne dotąd kompozycje produktowe, które dzięki odpowiednim składnikom, zaspokoją gusta nawet najbardziej wybrednych okazów.
Skuteczność połowów potwierdzają testerzy i konsultanci Massive Carp Baits & Tackle.

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.