Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

Massive Baits Kulki Red Crayfish Boilie Cena już od 42.00 zł Pokaż produkty

Czerwony Rak to najbardziej unikatowa kulka w naszym arsenale! Prawdziwa mączka Red Premium Crayfish z raków słodkowodnych Procambarus clarkii to najlepszy naturalny dodatek do przynęt karpiowych. Charakteryzuje sie silnym aromatem i grubą strukturą. Widac w niej kawałki skorup, pancerzy, szczypców, odnóży i oczywiście mięsa raków. Zawartość mączki rakowej w tej kulce to prawie 25% i przy takiej ilości naturalny aromat jest mocno wyczuwalny. Wzbogaciliśmy te kulki jeszcze mączkami rybnymi LT94, extraktami oraz ostrymi przyprawami. -maczka Red Premium Crayfish -mączka rybna LT94 -mączka Black Halibut -czarny pieprz -Oystershell Crushed (Haith's) -Betain HCl -Salmon Protein Hydrolisate
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
13.00 zł     22.00 zł
21.00 zł     33.50 zł
12.00 zł     19.50 zł
5.60 zł     10.50 zł

Kulki Red Crayfish Boilie

Czerwony Rak to najbardziej unikatowa kulka w naszym arsenale!

Prawdziwa mączka Red Premium Crayfish z raków słodkowodnych Procambarus clarkii to najlepszy naturalny dodatek do przynęt karpiowych. Charakteryzuje sie silnym aromatem i grubą strukturą. Widac w niej kawałki skorup, pancerzy, szczypców, odnóży i oczywiście mięsa raków.

Zawartość mączki rakowej w tej kulce to prawie 25% i przy takiej ilości naturalny aromat jest mocno wyczuwalny.

Wzbogaciliśmy te kulki jeszcze mączkami rybnymi LT94, extraktami oraz ostrymi przyprawami.
-maczka Red Premium Crayfish
-mączka rybna LT94
-mączka Black Halibut
-czarny pieprz
-Oystershell Crushed (Haith's)
-Betain HCl
-Salmon Protein Hydrolisate
Massive Baits
Massive Baits

Firma Massive Carp Baits & Tackle powstała w 2009 roku i jest prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem w segmencie wędkarstwa karpiowego posiadającym markę Massive Baits. Wieloletnie branżowe doświadczenie założycieli, pozwala na dostosowanie oferty według panujących trendów.
Produkty wykonane są z najwyższej jakości komponentów w europejskich fabrykach, przy zachowaniu standardów produkcji i wdrożeniu nowoczesnych technologii.
W studiu projektowym Massive Carp Baits & Tackle tworzone są niedostępne dotąd kompozycje produktowe, które dzięki odpowiednim składnikom, zaspokoją gusta nawet najbardziej wybrednych okazów.
Skuteczność połowów potwierdzają testerzy i konsultanci Massive Carp Baits & Tackle.

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.