Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię
Wybierz kategorię
Internetowy sklep wędkarski z 57831 dostępnych produktów!
Wybierz kategorię

Meiho Versus Nowość 2021 Pudełka Abu Hook & sinker case Cena już od 42.00 zł Pokaż produkty

Oryginalne limitowane pudełka Abu Garcia w kolorze oliwkowym oparte na popularnym etui na akcesoria MEIHO dla łatwości użytkowania. Dwie wersje wielkości. Przestrzeń do przechowywania jest drobno podzielona, a drobne akcesoria, takie jak haczyki, ciężarki, główki jigowe i krętliki, można uporządkować i przechowywać. Dolny róg jest zaokrąglony, aby ułatwić dostęp do małych przedmiotów. Ułatwia ruchy palców. Konstrukcja zawiasów Free-Stop z płynną pracą ułatwia otwieranie i zamykanie, a kąt otwarcia można zatrzymać pod dowolnym kątem. W zestawie naklejka indeksowa, którą można przymocować, aby wskazać rozmiar przechowywanego haczyka i wagę ciężarka.
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
100.00 zł     170.00 zł
30.00 zł     65.00 zł
81.00 zł     145.00 zł
78.00 zł     136.00 zł

Pudełka Abu Hook & sinker case

Oryginalne limitowane pudełka Abu Garcia w kolorze oliwkowym oparte na popularnym etui na akcesoria MEIHO dla łatwości użytkowania. Dwie wersje wielkości.
Przestrzeń do przechowywania jest drobno podzielona, a drobne akcesoria, takie jak haczyki, ciężarki, główki jigowe i krętliki, można uporządkować i przechowywać.
Dolny róg jest zaokrąglony, aby ułatwić dostęp do małych przedmiotów. Ułatwia ruchy palców.
Konstrukcja zawiasów Free-Stop z płynną pracą ułatwia otwieranie i zamykanie, a kąt otwarcia można zatrzymać pod dowolnym kątem.
W zestawie naklejka indeksowa, którą można przymocować, aby wskazać rozmiar przechowywanego haczyka i wagę ciężarka.
Meiho Versus
Meiho Versus
W Meiho Versus do produkcji pudełek i skrzynek wędkarskich wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości, wysokoudarowe tworzywa sztuczne o podwyższonej odporności na uszkodzenia i odkształcenia. Wszystkie trzpienie i zawiasy są wykonane z nierdzewnych metali, dzieki czemu nasze produkty moga byc wykorzystywane zarówno w wodzie słodkiej, jak i słonej. Wiele naszych pudełek było nagradzanych w prestizowych konkursach. Model VS-3080 zwyciezył w „Good Design Award” oraz został dwukrotnie nagrodzony przez magazyn „Lure” za wzorcowe połaczenie funkcjonalnosci z trwałoscia. Mamy jasno okreslony cel, który realizujemy od samego poczatku istnienia firmy. Zamierzamy w pełni zaspokajac potrzeby wedkarzy na całym swiecie dbajac o ład i organizacje sprzetu na łowisku. Zarówno na etapie projektowania, produkcji, jak i doboru materiałów nie uznajemy i nie bedziemy uznawac zadnych kompromisów”
To słowa właścicieli firmy MEIHO, do której należy marka VERSUS. Produkty tej firmy sa juz znane na wszystkich kontynentach i zdobyły serca milionów wędkarzy. Zdaniem wielu to najlepsze pudełka na świecie, słynące ze swojej praktyczności i długowieczności. Biorąc do ręki pudełko Versus od razu mamy ochotę powierzyć mu swoje najlepsze, tajne przynety. Po prostu czuć, że mamy do czynienia z produktem „Hi-End”. Wszystkie zamknięcia i mocowania przegródek działają „na dotyk”, a spasowanie poszczególnych elementów i wykończenie pudełek to prawdziwy majstersztyk. Wiele modeli posiada opatentowane rozwiazania, takie jak np. system zamykania pudełka jedną ręką „One-Hand” czy uszczelki wodoodporne „O-Ring”.

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.