Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię
Wybierz kategorię
Internetowy sklep wędkarski z 57831 dostępnych produktów!
Wybierz kategorię

Meiho Versus Nowość 2021 Pudełka Abu Lure Case Cena już od 28.00 zł Pokaż produkty

Oryginalne pudełka na przynęty z limitowanej kolekcji Abu Garcia, oparte na popularnej serii MEIHO VS3010 o łatwym w użyciu rozmiarze. Pudełko na przynęty DEEP - 2 wyjmowane przegrody, które mogą podzielić przestrzeń w pudełku na 2 połowy (szerokość 19,4 cm x głębokość 12,2 cm x wysokość 5,5 cm) Pudełko na przynęty SLIM - 4 przegrody z możliwością podziału mniejszymi przegrodami do przechowywania mniejszych przynęt (szerokość 19,4 cm x głębokość 12,2 cm x wysokość 2,3 cm).
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
100.00 zł     170.00 zł
50.00 zł     76.00 zł
30.00 zł     65.00 zł
120.00 zł     170.00 zł

Pudełka Abu Lure Case

Oryginalne pudełka na przynęty z limitowanej kolekcji Abu Garcia, oparte na popularnej serii MEIHO VS3010 o łatwym w użyciu rozmiarze.

Pudełko na przynęty DEEP - 2 wyjmowane przegrody, które mogą podzielić przestrzeń w pudełku na 2 połowy (szerokość 19,4 cm x głębokość 12,2 cm x wysokość 5,5 cm)
Pudełko na przynęty SLIM - 4 przegrody z możliwością podziału mniejszymi przegrodami do przechowywania mniejszych przynęt (szerokość 19,4 cm x głębokość 12,2 cm x wysokość 2,3 cm).
Meiho Versus
Meiho Versus
W Meiho Versus do produkcji pudełek i skrzynek wędkarskich wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości, wysokoudarowe tworzywa sztuczne o podwyższonej odporności na uszkodzenia i odkształcenia. Wszystkie trzpienie i zawiasy są wykonane z nierdzewnych metali, dzieki czemu nasze produkty moga byc wykorzystywane zarówno w wodzie słodkiej, jak i słonej. Wiele naszych pudełek było nagradzanych w prestizowych konkursach. Model VS-3080 zwyciezył w „Good Design Award” oraz został dwukrotnie nagrodzony przez magazyn „Lure” za wzorcowe połaczenie funkcjonalnosci z trwałoscia. Mamy jasno okreslony cel, który realizujemy od samego poczatku istnienia firmy. Zamierzamy w pełni zaspokajac potrzeby wedkarzy na całym swiecie dbajac o ład i organizacje sprzetu na łowisku. Zarówno na etapie projektowania, produkcji, jak i doboru materiałów nie uznajemy i nie bedziemy uznawac zadnych kompromisów”
To słowa właścicieli firmy MEIHO, do której należy marka VERSUS. Produkty tej firmy sa juz znane na wszystkich kontynentach i zdobyły serca milionów wędkarzy. Zdaniem wielu to najlepsze pudełka na świecie, słynące ze swojej praktyczności i długowieczności. Biorąc do ręki pudełko Versus od razu mamy ochotę powierzyć mu swoje najlepsze, tajne przynety. Po prostu czuć, że mamy do czynienia z produktem „Hi-End”. Wszystkie zamknięcia i mocowania przegródek działają „na dotyk”, a spasowanie poszczególnych elementów i wykończenie pudełek to prawdziwy majstersztyk. Wiele modeli posiada opatentowane rozwiazania, takie jak np. system zamykania pudełka jedną ręką „One-Hand” czy uszczelki wodoodporne „O-Ring”.

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.