Kołowrotki Surfblaster III Longcast
Penn Surfblaster III Longcast to seria kołowrotków surfcastingowych zaprojektowanych z myślą o dalekich i powtarzalnych rzutach z plaży. Konstrukcja została opracowana tak, aby zapewnić płynne prowadzenie żyłki oraz wysoką wytrzymałość podczas intensywnego użytkowania nad morzem.
Stożkowa aluminiowa szpula o płytkim profilu, bardzo wolna oscylacja oraz wydajny hamulec HT-100 wspierają osiąganie dużych odległości rzutowych i pewny hol ryb nawet w wymagających warunkach. W zestawie znajduje się również zapasowa aluminiowa szpula, która pozwala szybko dopasować zestaw do zmieniających się warunków łowiska.
- zaprojektowane do surfcastingu i dalekich rzutów,
- bardzo wolna oscylacja zapewniająca równomierne układanie żyłki,
- płynna praca dzięki uszczelnionym łożyskom,
- wydajny hamulec HT-100 do pewnego holu ryb,
- ergonomiczna korbka z dużym uchwytem poprawiająca komfort użytkowania.
Nie musi wozić ze sobą rezerwowego kołowrotka wędkarz używający sprzętu marki
Penn. Od 1933 roku dba się w firmie o to, by nie komplikować konstrukcji wytwarzanych w Pennsylwanii. Produkują także wspaniałe
wędki Penn: morskie, spinningowe, castingowe, trolingowe i muchowe.
W 1933 roku w niewielkim warsztacie w Filadelfii, w stanie Pensylwania, OTTO HENZE wybudował pierwszy multiplikator. Przedstawiciele Penn Fishing Tackle Mfg. Co. podkreślają od 65 lat, że Henze skonstruował nie tylko kołowrotek, ale wręcz kawałek historii światowego wędkarstwa.
Taką opinię zrozumie każdy, kto wie, ile
kołowrotki Penn znaczą dla Amerykanów.
Pure Fishing Europe SAS
65 Avenue Kleber
75116 Paris
France
Manufacturer’s electronic address (an email address or a URL that allows customers to contact the manufacturer): stuart.houston@purefishing.com