Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

Preston Innovations Nowość 2022 Pojemnik EVA do mieszania zanęty Supera 3 Litre Eva Bowl

Cena już od 52.00 zł Pokaż produkty
Naprawdę poręczna miska do zanęt lub większych ilości paszy sypkiej, znacznie większa niż pudełko na przynęty, ale wystarczająco kompaktowa, aby z łatwością zmieścić się na bocznej tacce. - Wykonany z wysokiej jakości 0,8 mm 100% EVA - Sztywna obręcz, aby zachować swój kształt - Wymiary: 10.5cm(wysokość) x 18cm(szerokość) x 18cm(głębokość)
Opublikuj:
Promocje wg kategorii

Pojemnik EVA do mieszania zanęty Supera 3 Litre Eva Bowl

Naprawdę poręczna miska do zanęt lub większych ilości paszy sypkiej, znacznie większa niż pudełko na przynęty, ale wystarczająco kompaktowa, aby z łatwością zmieścić się na bocznej tacce.
- Wykonany z wysokiej jakości 0,8 mm 100% EVA
- Sztywna obręcz, aby zachować swój kształt
- Wymiary: 10.5cm(wysokość) x 18cm(szerokość) x 18cm(głębokość)
Preston Innovations
Preston Innovations
Przeznaczony dla poważnych wędkarzy wyczynowych Preston Innovations oferuje szeroką gamę produktów, które pasują do wielu różnych stylów łowienia. Od zwykłych wędkarzy po profesjonalnych zwycięzców zawodów, w naszej zróżnicowanej i szerokiej gamie wysokiej jakości produktów znajdziesz coś dla każdego wędkarza.
Mamy jeden z najsilniejszych i najpotężniejszych wędkarzy, takich jak Des Shipp, Lee Kerry, Neil McKinnon i Andy Findlay, którzy regularnie pojawiają się na naszych spotkaniach poświęconych rozwojowi produktów, nic więc dziwnego, że nasza oferta jest tak imponująca i obszerna.
Nieoceniony wkład tych zwycięskich profesjonalistów pomaga nam wytwarzać innowacyjne i najnowocześniejsze produkty, które są nie tylko praktyczne, ale naprawdę dają wędkarzom przewagę - zwłaszcza w sytuacjach związanych z łowieniem wyczynowym.

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.